Baidoo odchodzi do II ligi greckiej

redakcja

Autor:redakcja

24 sierpnia 2021, 18:23 • 1 min czytania

Reklama
Baidoo odchodzi do II ligi greckiej

Ech, długo walczyliśmy ze sobą, korcił nagłówek: „zaskakujące osłabienie Górnika, zagraniczny piłkarz ofensywny wyjeżdża do ciepłych krajów”. Natomiast to byłaby jednak za daleko idąca manipulacja – poczynając od tego, że Ishmael Baidoo nie będzie prawdopodobnie jakimś szalonym osłabieniem zespołu. 

Reklama

To właśnie Baidoo bowiem opuszcza Zabrze. 22-latek z Ghany zamienia Polskę na Grecję, choć jedynie jej drugą ligę, gdzie zagra w barwach AS Veria.

Baidoo w tym sezonie zagrał w trzech meczach, ale łącznie uskładał zaledwie 42 minuty. Cały ubiegły sezon spędził na wypożyczeniu w Pogoni Siedlce, gdzie w 35 meczach zdobył 8 bramek. Najwyraźniej w Górniku uznano, że Baidoo po prostu nie rokuje, dlatego też zdecydowano się rozstać ze ściągniętym w 2019 roku pomocnikiem.

Łącznie w Ekstraklasie Baidoo zagrał 14 razy.

Fot.FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank