Arka przegrywa w Polkowicach!

redakcja

Autor:redakcja

22 sierpnia 2021, 17:06 • 1 min czytania

Reklama
Arka przegrywa w Polkowicach!

Bardzo kiepsko rozpoczął się ten sezon dla kibiców Arki Gdynia. Uczestnik baraży z ubiegłego roku, czwarta siła I ligi sezonu 2020/21, w tych rozgrywkach mocno rozczarowuje. Dzisiaj przegrała 1:2 z beniaminkiem, Górnikiem Polkowice. 

Reklama

Gospodarze zdobyli bramkę tuż przed przerwą, w 40. minucie Krzepisza pokonał Adrian Purzycki. Na 2:0 w 57. minucie trafił z kolei Piątkowski i Arka musiała powoli zacząć się godzić z porażką. Gdynianie odpowiedzili jedną bramką Adamczyka, po rzucie karnym w 84. minucie.

Po pięciu spotkaniach Arka ma na koncie zaledwie 7 punktów, dla Górnika to pierwsze ligowe zwycięstwo w tym sezonie.

Górnik Polkowice – Arka Gdynia 2:1 (1:0)

Purzycki 40′, Piątkowski 57′ – Adamczyk 84′

Fot.Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank