Rymaniak zostaje w Ekstraklasie. Zagra dla beniaminka

redakcja

Autor:redakcja

14 lipca 2021, 18:42 • 1 min czytania

Reklama
Rymaniak zostaje w Ekstraklasie. Zagra dla beniaminka

Bartosz Rymaniak zaliczył do tej pory 281 występów w Ekstraklasie, ale na tym jego licznik prawdopodobnie się nie zatrzyma i już niebawem były piłkarz Korony czy Piasta trafi do „Klubu 300” (w tej chwili liczącego 89 zawodników). Sporo mówiło się o tym, że po wygaśnięciu kontraktu w Gliwicach może został piłkarzem I-ligowego Widzewa Łódź, ale dziś oficjalnie zakotwiczył w Górniku Łęczna. 

Reklama

Zespół beniaminka zakontraktował tym samym piątego zawodnika w letnim okienku. Wcześniej szeregi ekipy z Łęcznej zasili Janusz Gol, Daniel Dziwniel, Michał Król i Kryspin Szcześniak. Dwaj ostatni zostali na Lubelszczyznę wypożyczeni (kolejno z Motoru Lublin i Pogoni Szczecin).

Rymaniak ostatniego sezonu nie może zaliczyć do szczególnie udanych. We wszystkich rozgrywkach rozegrał tylko 16 spotkań, z czego 6 w rundzie wiosennej. Waldemar Fornalik zdecydowanie chętniej stawiał na Martina Konczkowskiego.

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank