Czy Boruc zostanie w Legii? „Artur to Artur”

redakcja

Autor:redakcja

02 maja 2021, 12:25 • 1 min czytania

Reklama
Czy Boruc zostanie w Legii? „Artur to Artur”

Niedawno Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl informował, że Artur Boruc podjął już decyzję w sprawie swojej przyszłości i zostanie na jeszcze jeden sezon w Legii. Teraz na ten sam temat wypowiedział się Dariusz Mioduski w rozmowie z TVP Sport. 

Reklama

Artur Boruc rozegrał dwadzieścia cztery mecze w tym sezonie PKO Bank Polski Ekstraklasy, w których puścił dwadzieścia jeden bramek i obronił pięćdziesiąt jeden strzałów. Dwa razy nominowaliśmy go do Kozaków, raz do Badziewiaków. Osiąga u nas noty 5,13. W skrócie: wielkiej furory nie robi, momentami widać, że jest wiekowy, ale wstydu nie ma. Boruc daje radę.

Czy zostanie w Warszawie na jeszcze jeden sezon?

– Nie ma żadnej oficjalnej informacji. Ale Artur to Artur. To wielka postać. Ma W Legii status inny niż wszyscy. Wpływa na to historia iw emocje. Wielokrotnie pokazywał w tym sezonie dużą wartość. I to mimo tego, że nie jest już najmłodszy. Zrobimy wszystko, aby sfinalizować rozmowę z Arturem.

CAŁY WYWIAD DO OBEJRZENIA TUTAJ:

Reklama

Fot. Fotopyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank