Rzeźniczak o swoim faulu: Człowieka strzela!

redakcja

Autor:redakcja

30 kwietnia 2021, 22:11 • 1 min czytania

Reklama
Rzeźniczak o swoim faulu: Człowieka strzela!

Jakub Rzeźniczak odniósł się na swoim Twitterze do sytuacji z dzisiejszego meczu Wisły Płock z Lechią Gdańsk. Przypomnijmy – doświadczony zawodnik popełnił dość prosty błąd, faulując w polu karnym rywala, co natychmiast wychwycił arbiter spotkania. Jak się okazuje – sam Rzeźniczak nie jest do końca przekonany, że w tej sytuacji doszło do naruszenia przepisów. 

Reklama

– Szanuję takie karne. A tak na poważnie… Człowieka strzela! – napisał Rzeźniczak, wstawiając jednocześnie poniższy film. Zdanie możecie więc wyrobić sobie sami. To jak – pretensje do arbitra słuszne? W komentarzach Rzeźniczak ocenił jeszcze dodatkowo zachowanie Conrado w zwięzły sposób: „przyaktorzył”.

Fot.FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank