Bartosz Nowak: – Jest mi wstyd

redakcja

Autor:redakcja

24 kwietnia 2021, 17:06 • 2 min czytania

Reklama
Bartosz Nowak: – Jest mi wstyd

Górnik Zabrze zagrał katastrofalny mecz z Wisłą Płock u siebie i przegrał go 0:2. Rewelacja otwarcia sezonu nie potrafi w żaden sposób nawiązać do tamtej formy. Dzisiejsza porażka była wyjątkowo bolesna: na własnym stadionie i z walczącymi o utrzymanie Nafciarzami, którzy nie wygrali od dziewięciu spotkań.

Reklama

Po meczu do kamer Canal+ wyszedł Bartosz Nowak i nie owijał w bawełnę: – Nie chodzi o bieganie, bo biegać można jeszcze długo. To, co dzisiaj zagraliśmy… ja mówię za siebie, jest mi wstyd. To cały komentarz do tego meczu.

Gdy został pociągnięty za język o kwadrans tuż po przerwie, kiedy Górnik akurat grał nieźle, Nowak odpowiedział:

– W pierwszej połowie było mało piłki w piłce, mieliśmy za to do siebie pretensje w przerwie. Chcieliśmy w tym twardym meczu, bo nie przypominam sobie podobnego w ostatnim czasie, trochę pograć w piłkę. Ten pierwszy kwadrans – kilka sytuacji stworzyliśmy, był zalążek tej gry kombinacyjnej, tak niestety podarowaliśmy bramkę przeciwnikowi. Oni mieli to co chcieli, a później ten mecz wyglądał bardzo fizycznie.

Górnik, do niedawna marzący o pucharach, może się cieszyć, że sezon już się kończy. Z taką grą mogliby się jeszcze zakręcić na dłuższym dystansie w walkę o utrzymanie.

Reklama

Od piątej kolejki, czyli po znakomitym początku z pełną pulą punktów, Górnik może być najgorszą drużyną w lidze.

Źródło: 90minut

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank