W Wuhan rozegrano mecz. Mecz z kibicami

redakcja

Autor:redakcja

24 kwietnia 2021, 16:02 • 1 min czytania

Reklama
W Wuhan rozegrano mecz. Mecz z kibicami

Wuhan jest miejscem, w którym wszystko się zaczęło. To tutaj pierwszy raz poznano COVID-19, to tutaj swój zalążek miała światowa pandemia. Dzisiaj – po piętnastu miesiącach – do Wuhan wróciła piłkarz nożna. 

Reklama

Mecz lokalnego Wuhan Three Towns z Beijing Institute of Technology FC był pierwszym od początku lockdownu. Co jednak szczególnie ważne – był to mecz z udziałem kibiców.

Stadion może i nie był wypełniony po brzegi, lecz atmosfera jest niemalże namacalna. Dla mieszkańców Wuhan było to niewątpliwie bardzo ważne wydarzenie. Piłkarzom udało się je tylko wzmocnić. Ograli przyjezdnych 3:1 i objęli prowadzenie w grupie C Ligi Jia 2021.

Fot.FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank