Shearer: – Kluby Superligi chcą mieć ciastko i zjeść ciastko

redakcja

Autor:redakcja

19 kwietnia 2021, 13:59 • 1 min czytania

Reklama

Świat piłki bardzo mocno reaguje na decyzję o ogłoszeniu Superligi. Szczególnie w Anglii pojawia się sporo mocnych głosów ze strony byłych piłkarzy. Nie inaczej jest z legendą tamtejszego futbolu, Alanem Shearerem.

Reklama

Shearer, wieloletni reprezentant Anglii, superstrzelec między innymi Blackburn i Newcastle zagrzmiał: – Tych dwanaście klubów zrzuciło bombę na świat piłki nożnej. Premier League powinna odpowiedzieć granatem: OK, skoro tak, angielskie kluby powinny być wyrzucone z przyszłorocznej Premier League. Te kluby chcą mieć ciastko i je zjeść. Myślą, że mogą grać w Superligę w ciągu tygodnia i w ligach w weekendy. Mam nadzieję, że liga powie nie, tak nie będzie.

Jak zareagowałby świat piłki, gdyby faktycznie sześć angielskich klubów zostało wyrzuconych z Premier League? No i tu pojawiają się kwestie pieniężne. Bo wiecie, Premier League może mieć narzędzia, ale musiałaby to przegadać ze stacjami transmitującymi – znowu, jak zwykle, chodzi o pieniądze, o wartość i tym podobne.

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank