Leszek Ojrzyński zwolniony ze Stali Mielec!

redakcja

Autor:redakcja

12 kwietnia 2021, 12:57 • 1 min czytania

Reklama
Leszek Ojrzyński zwolniony ze Stali Mielec!

Sensacyjna informacja w Ekstraklasie. Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl, Leszek Ojrzyński zwolniony ze Stali Mielec. Informację potwierdziliśmy u źródła.

Reklama

Ojrzyński był zatrudniany jeszcze przez poprzedni zarząd, który zmienił się w grudniu. Jeszcze kilka tygodni temu prezes Jacek Klimek zapowiadał, że Ojrzyński ma pełne poparcie władz. Jak się okazało, to pełne poparcie w Ekstraklasie nie oznacza za wiele. Rzecz w tym, że prezes Klimek wcale nie musiał mieć wiele do powiedzenia w tej sprawie – ot, organizacyjnie… a, wiecie jak to dalej idzie.

Stal nie gra dobrze, ale trudno powiedzieć, czy Ojrzyński był jej największym problemem. Choć na pewno spotkanie z Wartą było dramatyczne, tak jednak za Ojrzyńskiego zdarzyła się wygrana przy Łazienkowskiej czy zwycięstwo z Podbeskidziem. Stal jest ostatnia w tabeli, ale ma jeden zaległy mecz. Niemniej to prawda, wyniki wiosną:

  • Jedno zwycięstwo
  • Cztery remisy
  • Cztery porażki

Inna sprawa, że był cały szereg meczów, kiedy Stal traciła punkty przez kuriozalnie złą grę swoich napastników. Na to Ojrzyński już wpływu mieć nie mógł.

Fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

AbsurDB
0
Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank