Były piłkarz Pogoni trafia w Australii

redakcja

Autor:redakcja

11 kwietnia 2021, 13:58 • 1 min czytania

Reklama
Były piłkarz Pogoni trafia w Australii

Lubimy od czasu do czasu sprawdzać, jak radzą sobie piłkarze, którzy jeszcze do niedawna biegali po ekstraklasowych boiskach. Iker Guarrotxena, który w barwach Pogoni Szczecin miał jedynie przebłyski dobrej gry, przypomniał o sobie, strzelając gola w lidze australijskiej. 

Reklama

Hiszpan obecnie występuje w Western United i to już jego drugi pracodawca po opuszczeniu szeregów Portowców w połowie poprzedniego sezonu. Wcześniej występował w greckim Volos NPS. W Australii idzie mu przeciętnie, przynajmniej pod względem liczbowym. Ofensywny pomocnik w 12 spotkaniach strzelił tylko 2 gole i nie zaliczył żadnej asysty.

Dziś trafił w spotkaniu z Wellington Phoenix, ale jego zespół ostatecznie przegrał 2-3.

Całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Filip Kurto. Polski bramkarz Western United stracił miejsce w składzie w marcu tego roku.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

AbsurDB
3
Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank