Makowski opuszcza „Klub Zero”. Gol w 65 meczu Ekstraklasy

redakcja

Autor:redakcja

10 kwietnia 2021, 20:42 • 1 min czytania

Reklama
Makowski opuszcza „Klub Zero”. Gol w 65 meczu Ekstraklasy

Klub Zero, czyli piłkarze, którzy grają w Ekstraklasie, grają, potem jeszcze trochę grają, a bramek z tego nie ma. Dzisiaj z tego szacownego grona wypisał się Tomasz Makowski.

Reklama

Makowski może jest defensywnym pomocnikiem, no ale jednak – środek pola, można być dalej od bramki. A jednak zdążył się dorobić rangi zawodnika bez właściwości ofensywnych. Przed dzisiejszym meczem ze Śląskiem:

  • 64 mecze Ekstraklasy
  • 0 goli
  • 1 asysta
  • Ten bilans w 4571 minutach
  • Bo Makowski naprawdę często wychodził w pierwszym składzie.

Makowski w ESA debiutował w październiku 2010, a więc dwa i pół roku temu. Dzisiejszy gol na 1:1 ze Śląskiem to oby było jakieś większe przełamanie dla tego zawodnika, bo ewidentnie ostatnio był pod formą.

Makowski w Klubie Zero był postacią bardzo ważną. Z aktualnie grających w lidze zawodników, więcej meczów bez gola ma tylko Michał Kopczyński – 70.

Fot. NewsPix

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

AbsurDB
3
Mundial szokujących remisów, ale bez żadnej sensacji

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank