Ruch w Lidze Mistrzów zagra na Śląskim

redakcja

Autor:redakcja

06 października 2010, 16:33 • 1 min czytania

Reklama
Ruch w Lidze Mistrzów zagra na Śląskim

– Przyszłość wielkiego Ruchu rzeczywiście jest na Śląskim. To tam będziemy grać mecze fazy grupowej Ligi Europejskiej czy Ligi Mistrzów. Domem Ruchu jest jednak Cicha. Zbudujemy 15-, 18-tysięczny stadion, który na co dzień w zupełności nam wystarczy – powiedział Janusz Paterman, działacz „Niebieskich”.
Trzeba mu oddać jedno – naprawdę ma wyobraźnię. Ruch w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Potem oczywiście wyjście z grupy, kolejne rundy i w półfinale mecz z OKS-em Olsztyn. W finale czekać będzie Cracovia, bo jak wiadomo Janusz Filipiak po zakupie chłopaka z Burundi jest już gotowy na podbijanie Europy.

Reklama

Patermanowi radzilibyśmy jednak opracować plan B – Liga Mistrzów na Stadionie Śląskim, ekstraklasa na nowym 18-tysięczniku, a gdzie ewentualne rozgrywki pierwszej ligi? Warto być przygotowanym na każdą ewentualność. Zwłaszcza, że spadek wydaje się jednak bardziej prawdopodobny niż awans do Champions League.

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Wisła najlepsza na świecie. Nagroda za specjalną ofertę dla kibiców

AbsurDB
0
Wisła najlepsza na świecie. Nagroda za specjalną ofertę dla kibiców

Weszło

Reklama