Piłkarzu Wisły, nie męcz siebie i innych

redakcja

Autor:redakcja

01 października 2010, 21:58 • 1 min czytania

Reklama
Piłkarzu Wisły, nie męcz siebie i innych

Po meczu Wisły ze Śląskiem Wrocław piłkarze „Białej Gwiazdy” powinni…
– Kibicom oddać pieniądze za bilety
– Telewizji oddać pieniądze za transmisję
– Telewidzom oddać pieniądze za abonamenty
– Klubowi oddać pieniądze z kontraktów
– Miastu oddać pieniądze za stadion
– Waldemarowi Sobocie oddać gola

Reklama

A na koniec ZMIENIĆ ZAWÓD.

Wiecie, że nawet Polonia Bytom strzeliła w tym sezonie więcej goli niż Wisła?

Najnowsze

Reklama
Ekstraklasa

Wisła najlepsza na świecie. Nagroda za specjalną ofertę dla kibiców

AbsurDB
0
Wisła najlepsza na świecie. Nagroda za specjalną ofertę dla kibiców

Weszło

Reklama