Oleksy zajmuje się transferami Polonii…

redakcja

Autor:redakcja

24 lipca 2010, 13:37 • 2 min czytania

Reklama
Oleksy zajmuje się transferami Polonii…

– Był u nich Józef Oleksy i usłyszał, że o mniejszej sumie niż 500 tysięcy euro nie chcą słyszeć. Mamy tyle zapłacić za jego pół roku gry? – mówi na łamach „PS” Józef Wojciechowski na temat Dawida Nowaka i GKS-u Bełchatów. W ten oto sposób okazało się – wow! – że Polonia ma nowego speca od negocjacji z klubami. Oleksego!
Cóż to muszą być za rozmowy, mamy nadzieję, że równie smakowite, jak rozmowy Oleksego z Gudzowatym. Przypomnijmy fragmenty…

Reklama

O: – Teraz ze mną na solo nie wygrasz. Ja bardzo dużo czytam, odświeżam umysł i kurwa będę jak brzytwa.

***

O: Oluś zawsze był krętaczem, i to małym krętaczem. Za co się brał, zawsze spierdolił. I to zjednoczenie lewicy też spierdoli.
G: Ale żonę miał ładną.
O: No, ale niestety za dużo tych liftingów.
G: Czego?
O: Liftingów.
G: Liftingi ma?
O: Oczywiście, że ma.
G: To koleżanka, ta z telewizji.
O: Wszystkie baby to mają. Najgorsze jest wiesz, co?
G: A robi się liftingi na cipie?
O: Robi się wszędzie. Najgorsze jest to, że one wszystkie jeżdżą do jednej kliniki w Szwajcarii. A każda klinika ma swoją technologię. Mają podobne naciągnięcia. Podobnie się to przy oczach układa. To jak wejdą trzy, Kulczykowa, Jurkowska czy Kwaśniewska, to od razu widać, gdzie były, w której klinice.

Józek, bądź jak brzytwa, rozpierdol ten Bełchatów na solo i działaj ku chwale polskiego futbolu!

Reklama

JAK DفUGO TRZEBA CIĘ NAMAWIAĆ,
BYŚ WZIĄف TE DARMOWE 50 DOLARÓW?!
PO PROSTU KLIKNIJ

*** NIE MA Ł»ADNYCH HACZYKÓW! ***
WYPEفNIASZ QUIZ, ODBIERASZ PIENIÄ„DZE NA GRĘ, NICZEGO NIE WPفACASZ
PONAD TRZY MILIONY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Damian Maniecki
0
333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Weszło

Reklama