No i z kogo się śmiejecie?

redakcja

Autor:redakcja

22 lipca 2010, 00:51 • 2 min czytania

Reklama
No i z kogo się śmiejecie?

Czytamy wasze komentarze i czasami z niedowierzaniem kręcimy głowami. Jak Wisła odpadała z Levadią, to kibice Lecha się śmiali: – Ha, i co, gdzie ta wasza Liga Mistrzów? Teraz Lech przegrywa z Interem Baku i triumfują wiślacy: – Wstyd, wy z nas się śmialiście?! Gdzieś w tle chichoczą legioniści, bo oni mają akurat spokój – dzięki przegranej walce o puchary, nie będzie międzynarodowej kompromitacji. A już pełen komfort mają fani wszystkich tych Koron, Widzewów, فKS-ów, Zagłębiów, czy Górników. Im żadna porażka w pucharach nie grozi.
Ci co z Lecha się śmieją – dziesięć przysiadów na otrzeźwienie i dwa łyki rosołu! Lech jest mistrzem Polski, co oznacza, że każda inna drużyna zapewne zaprezentowałaby się jeszcze gorzej. Śmiejąc się z „Kolejorza”, sami z siebie się śmiejecie. Bo taka jest polska piłka – gówniana. Gdziekolwiek spojrzysz – gówniana. Skoro Lech nie dał rady Azerom, to wniosek, że dałby radę ktokolwiek inny jest bardzo naiwny.

Reklama

A już za chwilę Wisła przegra z jakimiś łachmaniarzami i ci z Lecha zaczną swoje: – Buahahaha, gdzie ta Wisła? I tak w kółko. Ślepy śmieje się ze ślepego, który wyrżnął o krawężnik. Normalnie, klasa specjalna. Jeden z drugiego się śmieje, że tabliczki mnożenia nie zna. A samemu nawet liczyć do dziesięciu nie potrafi.

Tak, śmiejmy się z Lecha, śmiejmy! Śmiejmy się z tych wszystkich nieudaczników, którzy obracają się w naszym futbolu. Ale bez triumfalizmu. Miejmy świadomość, że wszyscy w tym piłkarskim gównie zanurzeni jesteśmy po uszy i często porażka największego wroga powinna prowadzić nie do wniosku „my byśmy wygrali”, tylko do wniosku: „całe szczęście, że na nas nie trafiło”.

Jedziemy mimo wszystko na jednym wózku. Szkoda, że na wstecznym.

DO 150 DOLARÓW BEZ DEPOZYTU!

*** NIE MA Ł»ADNYCH HACZYKÓW! ***
WYPEفNIASZ QUIZ, ODBIERASZ PIENIÄ„DZE NA GRĘ, NICZEGO NIE WPفACASZ
PONAD TRZY MILIONY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Damian Maniecki
0
333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Weszło

Reklama