Wielka kompromitacja z happy endem…

redakcja

Autor:redakcja

21 lipca 2010, 22:43 • 2 min czytania

Reklama
Wielka kompromitacja z happy endem…

Boże, co za żenada. Napiszmy do UEFA – „prosimy o nieuszczęśliwianie nas na siłę i pomijanie w losowaniach europejskich pucharów”. Jedzie Ruch na Maltę i się cieszy z remisu. Mało tego – trener złości się na tych, którzy mają czelność narzekać. Teraz Lech podejmuje u siebie zespół z Azerbejdżanu i cudem wygrywa w karnych (po uprzednim przegraniu meczu). Odbiłby bramkarz Interu Baku strzał Kiełba, który miał już na rękawicy – i pozamiatane, dziękujemy za puchary. Ł»E-NA-DA. Sami często piszemy, by wszyscy zeszli na ziemię i dostrzegli, jak fatalni jesteśmy, ale czasami ta beznadzieja i nas zaskakuje.

Reklama

Za chwilę nasi piłkarze będą narzekać – a dlaczego puchary musimy zaczynać tak wcześnie? A czemu znowu trzeba lecieć gdzieś na wschód? A powód jest przecież prosty – BO TO WASZ POZIOM, CIAMAJDY. Jak remisujecie z Maltańczykami i przegrywacie z Azerami, to z kim chcielibyście grać? Z Niemcami? Z Anglikami? Z Hiszpanami? Oni nie mają czasu na potyczki z amatorami. Znak czasów – kiedyś na karne, to Lech walczył z Barceloną. A teraz walczy z Interem, tylko tym z Baku.

Los się do Lecha uśmiechnął, no to teraz mamy śmiech przez łzy. Brawo Kotorowski! Ale chyba wypada napisać, że tego Kotorowskiego to Lech od lat próbował się pozbyć i kimś zastąpić – a to Dolhą, a to Turiną, a to Kasprzikiem, a to Buriciem. I co? Tyle czasu i nie udało się działaczom znaleźć bramkarza. Przychodzi do meczów o wszystko i broni Kotorowski. I – co jest żartem historii – ratuje wszystkim dupy. Transfery latem? Takie, że nie miał dziś kto grać w ataku. A Mariusz Jop nie zawsze może pomóc.

Prosimy – zaklejcie jakoś te polskie flagi na koszulkach. Naprawdę, nie ma się czym chwalić. Zaklejcie, może ktoś się nie zorientuje, co ta za zespół i skąd. W pozostałym klubom niech nawet nie przychodzi nikomu do głowy afiszowanie się z biało-czerwonymi barwami. Pierwsza strona „Faktu” z 2006 roku nie traci na aktualności…

Reklama

PS O co chodzi z tym napisem „POZnań” ułożonym z krzesełek? To zamysł artystyczny, na którym my – prostacy – nie umiemy się poznać? Czy też komuś się w czasie projektowania niechcący Caps Lock wyłączył i potem już poszło?

DO 150 DOLARÓW BEZ DEPOZYTU!

*** NIE MA Ł»ADNYCH HACZYKÓW! ***
WYPEفNIASZ QUIZ, ODBIERASZ PIENIÄ„DZE NA GRĘ, NICZEGO NIE WPفACASZ
PONAD TRZY MILIONY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Damian Maniecki
0
333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Weszło

Reklama