A w Przeglądzie dalej sielanka

redakcja

Autor:redakcja

20 lipca 2010, 10:43 • 2 min czytania

Reklama

W „Przeglądzie Sportowym” dziś znowu nie ma przeprosin za wywiad z Sinisą Mihajloviciem, który – jak ogłosiła Fiorentina i sam Mihajlović – został sfabrykowany. Wciąż nikt nie uznał za stosowne odnieść się do poważnych bądź co bądź zarzutów.
Mało tego, autor „wywiadu” z Mihajloviciem, Krzysztof Polaczkiewicz, pisze dalej. Wprawdzie dziś już nie o transferach Fiorentiny, tylko o transferach Zagłębia Sosnowiec, ale jednak. To kolejny sygnał, że nikt sprawą tamtego tekstu za bardzo się nie przejął. Nawet nie wykonano żadnych ruchów pozorowanych, takich jak „schowanie” słynnego wywiadowcy.

W związku z tym rozpoczynamy nowy cykl, pod tytułem „rozmowy nieprzeprowadzone”. Dzisiaj, tylko u nas, wywiad z Diego Maradoną!

– Od zakończenia finałów MŚ minęło już sporo czasu. Doszedł pan do siebie?
– Nie wiem, czy dojdę kiedykolwiek. Klęska w meczu z Niemcami wciąż we mnie siedzi. Oglądałem to spotkanie już z osiem razy, zastanawiałem się, co trzeba było zrobić inaczej, jakie błędy popełniliśmy. I teraz na pewno podszedłbym do meczu inaczej. Ale proszę, nie rozmawiajmy już o tym.

Reklama

– Musimy. Cała Argentyna mówi o mistrzostwach i o tym, czy powinien pan dalej być selekcjonerem.
– Federacja chce, bym pracował dalej. Nie wiem, nie wiem… Nie podjąłem jeszcze decyzji. Kocham tych piłkarzych, kocham kibiców i chciałbym dalej być częścią Argentyny. Ale wiem też, że zawiodłem i nie wiem, czy jestem godzien takiej funkcji.

– Ma pan coś do przekazania polskich kibicom?
– Tak! Ł»e pozdrawiam serdecznie mojego kolegę, Włodzimierza Lubańskiego.

DO 150 DOLARÓW BEZ DEPOZYTU!

*** NIE MA Ł»ADNYCH HACZYKÓW! ***
WYPEفNIASZ QUIZ, ODBIERASZ PIENIÄ„DZE NA GRĘ, NICZEGO NIE WPفACASZ
PONAD TRZY MILIONY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Damian Maniecki
0
333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Weszło

Reklama