Kontrakt, który ucieszył wielu…

redakcja

Autor:redakcja

17 lipca 2010, 21:48 • 1 min czytania

Reklama

Najpierw krótki komunikat: „فukasz Burliga podpisał nowy trzyletni kontrakt z Wisłą. Dotychczasowa umowa zawodnika, który leczy obecnie kontuzję, obowiązywała do 30 czerwca. W poprzednim sezonie Burliga rozegrał w barwach Wisły trzynaście spotkań”.
Oj, cieszy się wielu z tego kontraktu, cieszy się. Mała seria, duża seria, sieroty, kolory – będzie się działo. W kilku domach i tak już bogaci właściciele zeszli do piwniczek po dobre szampany.

Reklama

Ponadto Wisła sfinalizowała swój przedostatni transfer w tym oknie transferowym – sprowadziła Dragan Paljicia z 2. Bundesligi.

DO 150 DOLARÓW BEZ DEPOZYTU!

*** NIE MA Ł»ADNYCH HACZYKÓW! ***
WYPEفNIASZ QUIZ, ODBIERASZ PIENIÄ„DZE NA GRĘ, NICZEGO NIE WPفACASZ
PONAD TRZY MILIONY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Damian Maniecki
0
333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Weszło

Reklama