Kolejny reprezentant Mołdawii w Ekstraklasie? Transfer na ostatniej prostej

redakcja

Autor:redakcja

22 grudnia 2023, 09:59 • 1 min czytania

Reklama
Kolejny reprezentant Mołdawii w Ekstraklasie? Transfer na ostatniej prostej

Ioan Calin-Revenco ma być pierwszym zimowym transferem Puszczy Niepołomice. Według informacji Piotra Koźmińskiego z „WP SportoweFakty” 23-letni reprezentant Mołdawii w najbliższym czasie wzmocni „Żubry”.

Reklama

Calin-Revenco jest obecnie zawodnikiem mołdawskiego FC Petrocub Hincesti. W rundzie jesiennej rozegrał dziesięć ligowych spotkań, strzelił gola i zaliczył sześć asyst. Ten zawodnik może występować zarówno na środku, jak i prawej obronie. Ostatnio częściej grywał na wahadle. Ma on już na swoim koncie 23 spotkania w narodowych barwach. Spędził na boisku 90 minut w wygranym 3:2 meczu z Polską w Kiszyniowie.

To nie będzie pierwszy Mołdawianin w Puszczy Niepołomice. Latem do beniaminka Ekstraklasy trafił Artur Craciun, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Ma na swoim koncie już siedem goli, jest najlepszym strzelcem zespołu, choć występuje na środku obrony.

Puszcza Niepołomice po rundzie jesiennej zajmuje 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów.

WIĘCEJ O PUSZCZY NIEPOŁOMICE:

Reklama

Fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank