Carlo Ancelotti: Kiedy było najciężej, odnaleźliśmy energię

redakcja

Autor:redakcja

30 listopada 2023, 09:51 • 2 min czytania

Reklama
Carlo Ancelotti: Kiedy było najciężej, odnaleźliśmy energię

Real Madryt zwyciężył 4:2 wczorajszy mecz z Napoli, który odbył się w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Carlo Ancelotti udzielił wypowiedzi dla telewizji “Movistar+”, opowiadając o trudach boju z mistrzem Włoch.

Reklama

“Królewscy” nie potrafią się zatrzymać. Są liderem w lidze hiszpańskiej i wygrali grupę C, a ponadto nie doświadczyli porażki już od dwunastu spotkań. Biała część Madrytu ma powody do zadowolenia, co zdaje się zauważać włoski trener:

To nie był łatwy mecz. Kiedy było najciężej, odnaleźliśmy energię do tego, by wygrać. Ostatnie 20 minut było naprawdę dobre z naszej strony. […] Jestem zadowolony, bo to było trudne spotkanie przeciwko mocnemu przeciwnikowi, a my mamy swoje problemy kadrowe, a jednak cały czas walczyliśmy i byliśmy w grze. W takich meczach jestem właśnie z tego zadowolony. Udało nam się spełnić cel, wygraliśmy grupę. Teraz będziemy odpoczywać, ponieważ myślę, że tego potrzebujemy najbardziej. To był bardzo intensywny mecz – powiedział Ancelotti.

Reklama

Real zmierzy się w następnym meczu z Granadą. Spotkanie ligowe odbędzie się 2 grudnia o godzinie 18:30.

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot.Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank