Terzić: Pewnego dnia zostaniemy nagrodzeni

redakcja

Autor:redakcja

29 maja 2023, 13:32 • 2 min czytania

Reklama
Terzić: Pewnego dnia zostaniemy nagrodzeni

Borussia Dortmund przed ostatnią kolejką była liderem Bundesligi, ale w meczu kończącym sezon ligowy tylko zremisowała z FSV Mainz i tytuł ponownie trafił do rąk piłkarzy Bayernu Monachium. Na konferencji prasowej swoimi wrażeniami podzielił się trener wicemistrzów Niemiec, który nie krył emocji.

Reklama

Edin Terzić podsumował sezon w wykonaniu swojego zespołu w następujący sposób (za borussia.com.pl):

– Nie tylko zespół. Nie tylko stadion. Nie tylko całe miasto wierzyło dzisiaj w zwycięstwo. Zaczęliśmy dobrze, kontrolowaliśmy grę i stwarzaliśmy sytuacje. Po pierwszym, a zwłaszcza drugim golu zdaliśmy sobie sprawę, jak ciężka jest piłka i nasze nogi. Potrzebowaliśmy czasu, aby odzyskać przejrzystość w naszej grze. W przerwie chłopcy wierzyli, że skoro sezon jest tak szalony, to możemy jeszcze to odwrócić. Próbowaliśmy wszystkiego do samego końca. Sami widzicie, jak trudny potrafi być ten sport, w którym się zakochaliśmy. To bardzo boli: Nie było dla nas szczęśliwego zakończenia w tym sezonie. Bez względu na to, jak wielki jest ból dzisiaj, będzie on motywacją na jutro. Byliśmy tak blisko. Brakowało gola. Byliśmy na naprawdę dobrej ścieżce, zwłaszcza w drugiej połowie sezonu. Pewnego dnia zostaniemy nagrodzeni.

Czytaj więcej o Bundeslidze:

Fot. Newspix.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank