Górnik Zabrze poinformował o zamknięciu sektora gości

redakcja

Autor:redakcja

08 lutego 2023, 18:05 • 1 min czytania

Reklama
Górnik Zabrze poinformował o zamknięciu sektora gości

Władze Górnika Zabrze poinformowały o zamknięciu sektora gości na stadionie przy ulicy Roosevelta. Jest to pokłosie prac nad powstaniem czwartej trybuny obiektu.

Reklama

Czytamy na oficjalnym portalu Górnika:

„Od najbliższego meczu zamknięty zostanie sektor kibiców gości. Zarząd klubu Górnik Zabrze S.A. wraz ze wszystkimi podmiotami odpowiedzialnymi za m.in.  przeprowadzenie meczów, usilnie starał się, by w okresie prowadzonych prac związanych z rozpoczęciem procesu budowy czwartej trybuny, sympatycy przyjezdnych mogli dopingować swoją drużynę z sektora gości. Udało się osiągnąć kompromis z organami wydającymi odpowiednie decyzje administracyjne oraz zezwolenia i podczas spotkania z Lechią Gdańsk 250 kibiców mogło obejrzeć mecz z sektora kibiców drużyny przeciwnej. Ostatni mecz zweryfikował możliwości obecności kibiców gości. Organy administracyjne wydały decyzję zamknięcia sektora gości.

[…] Organy administracyjne negatywnie zaopiniowały prośby i starania Klubu. Pomimo najszczerszych chęci i naszych starań sektor gości od meczu z Radomiakiem będzie zamknięty”.

Górnik Zabrze zajmuje obecnie trzynaste miejsce w Ekstraklasie.

Reklama

CZYTAJ WIĘCEJ NA WESZŁO:

fot. NewsPix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank