Enrique zastąpi Simeone?

Paweł Paczul

10 stycznia 2023, 14:37 • 1 min czytania

Reklama
Enrique zastąpi Simeone?

Luis Enrique może zostać nowym trenerem Atletico Madryt, informuje „La Razon”.

Reklama

Coraz więcej mówi się o tym, że Diego Simeone po sezonie odejdzie z klubu. Gra Atletico – delikatnie mówiąc – nie powala, tę drużynę ogląda się coraz trudniej, wygląda na to, że pewna formuła się wyczerpała. Wkroczyć miałby więc Luis Enrique.

Były selekcjoner reprezentacji Hiszpanii sam mówił o tym, że po pracy z kadrą, ma ochotę na powrót do piłki klubowej. Nie chce jednak brać byle czego i jest gotów spokojnie poczekać do końca sezonu.

Enrique w przeszłości prowadził Barcelonę, Romę i Celtę Vigo. Z reprezentacją Hiszpanii odpadł w półfinale Euro 2020, a na ostatnim mundialu przegrał po karnych z Marokiem.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Reklama

Fot. Newspix.pl

Paweł Paczul

Na Weszło pisze głównie o polskiej piłce, na WeszłoTV opowiada też głównie o polskiej piłce, co może być odebrane jako skrajny masochizm, ale cóż poradzić, że bardziej interesują go występy Dadoka niż Haalanda. Zresztą wydaje się to uczciwsze niż recenzowanie jednocześnie – na przykład - pięciu lig świata, bo jeśli ktoś przekonuje, że jest w stanie kontrolować i rzetelnie się wypowiedzieć na tyle tematów, to okłamuje i odbiorców, i siebie. Ponadto unika nadmiaru statystyk, bo niespecjalnie ciekawi go xG, półprzestrzenie czy rajdy progresywne. Nad tymi ostatnimi będzie się w stanie pochylić, gdy ktoś opowie mu o rajdach degresywnych.

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank