Jordi Alba: Zasłużyłem na szacunek

redakcja

Autor:redakcja

22 listopada 2022, 13:25 • 1 min czytania

Reklama
Jordi Alba: Zasłużyłem na szacunek

Jordi Alba udzielił wywiadu rozgłośni „Cadena SER”, w którym opowiedział o swojej przyszłości w FC Barcelonie.

Reklama

Lewy obrońca wypowiedział następujące słowa:

– Mam kontrakt z Barceloną do czerwca 2024 roku i widzę, że jestem w stanie go wypełnić. Zasłużyłem na szacunek! Kiedy zobaczę, że nie jestem gotowy, by grać dla Barcelony, jako pierwszy odejdę. Nie chcę robić z siebie głupka.

Hiszpan wrócił do „Dumy Katalonii” w 2012 roku. Wówczas FC Barcelona zapłaciła za niego 14 milionów euro. Od tego momentu rozegrał 441 spotkań dla katalońskiego klubu, zdobył 25 bramek i zaliczył 96 asyst. Obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Hiszpanii, która przygotowuje się do meczów z Kostaryką, Niemcami i Japonią. Hiszpanie zmagania w grupie C rozpoczną już jutro.

Więcej o mistrzostwach świata w Katarze:

Reklama

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank