Arabia Saudyjska strzeliła drugiego gola w meczu z Argentyną [WIDEO]

22 listopada 2022, 12:37 • 1 min czytania 31 komentarzy

Sensacja, niespodzianka, wydarzenie. Arabia Saudyjska strzeliła już dwa gole reprezentacji Argentyny.

Od początku meczu Argentyńczycy przeważali, natomiast ich rywale nie chowali się za podwójną gardą. Próbowali również grać piłką i to przyniosło efekt w postaci gola, który dał wyrównanie zawodnikom Herve’a Renarda. Saudyjczycy dopiero w drugiej połowie oddali pierwszy strzał celny, ale od razu przełożył się na bramkę Al Shehriego.

Po chwili Saudyjczycy dołożyli drugie trafienie – autorem gola jest Al Dawsari – i w tym momencie (stan na 74 minutę) prowadzą 2:1.