Absurdalny błąd bramkarza Odry Opole [video]

29 lipca 2022, 21:34 • 1 min czytania 7 komentarzy

18-letni Błażej Sapielak nie może powiedzieć, że ma udane wejście w sezon 2022/23. W pierwszych dwóch kolejkach bramkarz Odry Opole stracił cztery gole, a w trzecim z Zagłębiem Sosnowiec już do przerwy wpuścił kolejne trzy. Jedna bramka szczególnie mocno trafia na jego konto.

Absurdalny błąd bramkarza Odry Opole

Sapielak zdecydował się wyjść daleko od pola karnego, przecinając wybicie Zagłębia Sosnowiec. Nie trafił jednak w piłkę i wybiegający z własnej połowy Szymon Sobczak miał przed sobą pustą bramkę. Skrzętnie wykorzystał tę okazję podwyższając prowadzenie dla ekipy znad Brynicy na 3:0. Jeszcze przed przerwą Odra Opole zmniejszyła różnicę, wykorzystując rzut karny, ale grając w dziesiątkę ciężko będzie jej odrobić wszystkie straty do Zagłębia.

A popis Sapielaka można zobaczyć poniżej.