Media: Paweł Wszołek podpisze kontrakt z Legią

redakcja

Autor:redakcja

05 lipca 2022, 18:24 • 1 min czytania

Reklama
Media: Paweł Wszołek podpisze kontrakt z Legią

Jak informuje Tomasz Włodarczyk z portalu meczyki.pl, Paweł Wszołek wróci do Legii Warszawa i podpisze ze stołecznym klubem kontrakt na trzy lata.

Reklama

Wszołek do ekipy „Wojskowych” dołączał już dwukrotnie. Po raz pierwszy jesienią 2019 roku, po raz drugi zimą roku bieżącego. W tym drugim przypadku było to wypożyczenie z Unionu Berlin, do którego Wszołek trafił właśnie z Legii. Bundesligi jednak nie podpił, delikatnie rzecz ujmując. W sumie w barwach Unionu wystąpił raz. Spędził na boisku 17 minut w pucharowej konfrontacji z trzecioligowym SV Waldhof Mannheim. Co tu dużo mówić, za wysokie progi.

Jeśli chodzi o występy w Legii, sytuacja 30-latka była ostatnio lepsza. W rundzie wiosennej sezonu 2021/22 wydatnie pomógł on klubowi utrzymać się w Ekstraklasie. Rozegrał 14 meczów w lidze, zdobył 6 goli i 3 wypracował. Zasłużył więc na kredyt zaufania.

CZYTAJ WIĘCEJ O POLSKIM FUTBOLU:

fot. FotoPyk

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank