Antoine Griezmann zostaje w Atletico Madryt

redakcja

Autor:redakcja

29 czerwca 2022, 22:02 • 1 min czytania

Reklama
Antoine Griezmann zostaje w Atletico Madryt

Antoine Griezmann zostanie w Atletico. Zespół z Madrytu przedłuża jego wypożyczenie.

Reklama

Wokół Francuza pojawiło się w ostatnim czasie sporo spekulacji. Z jednej strony nie wiadomo było, czy Atletico jest nim w ogóle zainteresowane. W ostatnim sezonie nie potrafił odbudować swojej dawnej formy. Z drugiej strony… skoro rozczarował, to FC Barcelona też niechętnie spoglądała na wizję jego powrotu i opłacania wysokich zarobków. Zaczęto nawet spekulować o tym, że Griezmann może trafić do Athletiku Bilbao czy Realu Sociedad.

Ostatecznie okazuje się, że zostanie w Atletico Madryt, o czym informuje „Marca”. Zespół z Wanda Metropolitano wykorzystał zapis, jaki znalazł się w umowie wypożyczenia z FC Barceloną. Klub mógł automatycznie przedłużyć pobyt piłkarza o następny sezon.

Warunek tego układu jest jeden – jeśli Griezmann rozegra w przyszłym sezonie dla Atletico ponad 50% możliwych do rozegrania meczów, aktywuje się klauzula obowiązkowego wykupu za 40 milionów euro.

WIĘCEJ O LA LIGA:

Reklama

Fot. newspix.pl

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank