Sprawa Robinho we włoskim sądzie ciągnęła się przez długie lata. Brazylijczyk skorzystał już ze wszystkich dróg odwoławczych i sukcesu nie odniósł. Sąd Kasacyjny w Rzymie podtrzymał wyrok: dziewięć lat więzienia.

Ostateczny wyrok: 9 lat więzienia dla Robinho za gwałt

Pierwszy wyrok Robinho usłyszał w 2017 roku, gdy śledztwo w sprawie gwałtu, w którym miał uczestniczyć, zakończyło się karą dziewięciu lat pozbawienia wolności. Brazylijczyk zaprzeczał, że nie brał udziału w gwałcie na 22-letniej Albance, do którego doszło w 2013 roku w Mediolanie.

W 2020 roku doszło do apelacji, która podtrzymała wyrok. Brazylijski minister ds. kobiet, rodziny i praw człowieka, Damares Alves, stwierdził wtedy: – Natychmiastowe więzienie, nie mam nic więcej do powiedzenia. Wciąż są apelacje, ale… Czego jeszcze chcieć więcej? Więzienia. Żadnego gwałciciela nie można oklaskiwać – mówił w nawiązaniu do kariery piłkarza, bo ten wciąż był aktywnym zawodnikiem.

Robinho grał w piłkę jeszcze trzy lata po wyroku. Jego ostatnim klubem w 2020 roku był Santos. Spędził w nim… sześć dni. Umowa została rozwiązana po tym, jak sponsorzy klubu oburzyli się, że zatrudnił on człowieka, który dopuścił się takiego czynu.

Robinho skorzystał już ze wszystkich dróg odwoławczych. Ale jego odsiadka nie jest jeszcze przesądzona. Wszystko przez brazylijskie przepisy, które zakazują ekstradycji ich obywateli. Włosi mogą żądać, by piłkarz odbył karę w brazylijskim więzieniu.

WIĘCEJ O ROBINHO:

Fot. newspix.pl

Uncategorized
18.08.2022

Benfica i Maccabi bliżej awansu. Podsumowanie środowych meczów el. do Ligi Mistrzów

W środę mogliśmy obejrzeć pozostałe trzy mecze eliminacji do Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie rozpoczęło się już o 18:45. Było to starcie Karabachu Agdam z Viktorią Pilzno. W tym pojedynku padł remis. Owszem, Azerowie mieli przewagę, która miała pokrycie w statystykach. Oddali dwanaście strzałów, w tym siedem celnych. Ponadto częściej niż Czesi utrzymywali się przy piłce. Viktoria natomiast tylko raz zdołała posłać futbolówkę w światło bramki rywala. […]
18.08.2022
Suche Info
17.08.2022

Oficjalnie: Domenico Berardi przedłużył kontrakt z Sassuolo do 2027 roku

Włoski skrzydłowy złożył dzisiaj podpis pod nową umową ze swoim dotychczasowym pracodawcą. Nowy kontrakt 28-latka ma obowiązywać do 30 czerwca 2027 roku. Dla wielu tym samym Berardi definitywnie zamknął sobie drzwi do tego, aby zaistnieć w świecie wielkiej piłki. Spędził on bowiem całą seniorską karierę w zespole „Neroverdich”, którego jest wychowankiem. Co prawda latem 2013 roku przeszedł za 4,5 miliona euro do Juventusu, aczkolwiek „Stara Dama” postanowiła […]
17.08.2022
Inne sporty
17.08.2022

ME w Monachium. Dwa medale na 400 metrów! Srebrna Ewa Różańska!

Co za dzień Polaków w Monachium! A właściwie to Polek, gdyż dzięki fenomenalnej postawie naszych rodaczek zdobyliśmy dziś aż trzy medale. W biegu na 400 metrów znakomicie spisały się Aniołki Matusińskiego. Natalia Kaczmarek i Anna Kiełbasińska zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce, ulegając jedynie znakomitej Femke Bol. Ale to nie koniec dobrych wieści. Kolejny raz okazało się, że Polska młotem stoi. W finale tej konkurencji kobiet nie zobaczyliśmy ani Anity Włodarczyk ani Malwiny […]
17.08.2022
Suche Info
17.08.2022

TVP Sport pokaże również rewanżowe mecze Rakowa i Lecha

Już jutro Raków i Lech rozegrają u siebie swoje pierwsze mecze w ramach czwartej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Obydwa spotkania będzie można obejrzeć na antenach oraz w aplikacji TVP Sport. Dziś stacja poinformowała, że będzie transmitować również spotkania rewanżowe naszych drużyn w europejskich pucharach. Wspomniane rewanże odbędą się 25 sierpnia. Raków rozpocznie swoje starcie o 19:00, Lech zaś o 20:30. Jutro częstochowianie rozpoczną spotkanie o 18:00, […]
17.08.2022
Suche Info
17.08.2022

Paco Alcacer zagra w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Paco Alcacer opuszcza Europę. Odchodzi do Sharjah FC. W ostatnich miesiącach Hiszpan zaliczył spektakularny zjazd i stał się zbędnym ogniwem w układance Unaia Emery’ego. Na domiar złego jego pensja nie należała do niskich, więc Villarreal postanowił pozbyć się 29-latka. Mówiło się o potencjalnym transferze do Valencii lub Celty Vigo, natomiast na doniesieniach się skończyło. Ostatecznie Paco Alcacer trafił na roczne wypożyczenie do klubu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W tej drużynie występuje […]
17.08.2022
Suche Info
17.08.2022

Atletico nie chce sprzedać Joao Felixa do Manchesteru United

Marca informowała, że Czerwone Diabły przymierzają się do pozyskania Joao Felixa. Okazuje się, że Atletico nie jest zainteresowane sprzedażą Portugalczyka. Według Fabrizio Romano angielski klub złożył ofertę kupna Joao Felixa, ale Los Colchoneros ją odrzucili i nie zamierzają tego lata pozbywać się swojej największej gwiazdy. Diego Simeone nie chce stracić 23-latka, widzi w nim lidera Atletico, a jego zdanie podzielają najważniejsze osoby w klubie. Piłkarz ten zaliczył […]
17.08.2022
Uncategorized
18.08.2022

Benfica i Maccabi bliżej awansu. Podsumowanie środowych meczów el. do Ligi Mistrzów

W środę mogliśmy obejrzeć pozostałe trzy mecze eliminacji do Ligi Mistrzów. Pierwsze spotkanie rozpoczęło się już o 18:45. Było to starcie Karabachu Agdam z Viktorią Pilzno. W tym pojedynku padł remis. Owszem, Azerowie mieli przewagę, która miała pokrycie w statystykach. Oddali dwanaście strzałów, w tym siedem celnych. Ponadto częściej niż Czesi utrzymywali się przy piłce. Viktoria natomiast tylko raz zdołała posłać futbolówkę w światło bramki rywala. […]
18.08.2022
Suche Info
17.08.2022

Oficjalnie: Domenico Berardi przedłużył kontrakt z Sassuolo do 2027 roku

Włoski skrzydłowy złożył dzisiaj podpis pod nową umową ze swoim dotychczasowym pracodawcą. Nowy kontrakt 28-latka ma obowiązywać do 30 czerwca 2027 roku. Dla wielu tym samym Berardi definitywnie zamknął sobie drzwi do tego, aby zaistnieć w świecie wielkiej piłki. Spędził on bowiem całą seniorską karierę w zespole „Neroverdich”, którego jest wychowankiem. Co prawda latem 2013 roku przeszedł za 4,5 miliona euro do Juventusu, aczkolwiek „Stara Dama” postanowiła […]
17.08.2022
Suche Info
17.08.2022

TVP Sport pokaże również rewanżowe mecze Rakowa i Lecha

Już jutro Raków i Lech rozegrają u siebie swoje pierwsze mecze w ramach czwartej rundy eliminacji Ligi Konferencji. Obydwa spotkania będzie można obejrzeć na antenach oraz w aplikacji TVP Sport. Dziś stacja poinformowała, że będzie transmitować również spotkania rewanżowe naszych drużyn w europejskich pucharach. Wspomniane rewanże odbędą się 25 sierpnia. Raków rozpocznie swoje starcie o 19:00, Lech zaś o 20:30. Jutro częstochowianie rozpoczną spotkanie o 18:00, […]
17.08.2022
Suche Info
17.08.2022

Paco Alcacer zagra w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Paco Alcacer opuszcza Europę. Odchodzi do Sharjah FC. W ostatnich miesiącach Hiszpan zaliczył spektakularny zjazd i stał się zbędnym ogniwem w układance Unaia Emery’ego. Na domiar złego jego pensja nie należała do niskich, więc Villarreal postanowił pozbyć się 29-latka. Mówiło się o potencjalnym transferze do Valencii lub Celty Vigo, natomiast na doniesieniach się skończyło. Ostatecznie Paco Alcacer trafił na roczne wypożyczenie do klubu ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W tej drużynie występuje […]
17.08.2022
Suche Info
17.08.2022

Atletico nie chce sprzedać Joao Felixa do Manchesteru United

Marca informowała, że Czerwone Diabły przymierzają się do pozyskania Joao Felixa. Okazuje się, że Atletico nie jest zainteresowane sprzedażą Portugalczyka. Według Fabrizio Romano angielski klub złożył ofertę kupna Joao Felixa, ale Los Colchoneros ją odrzucili i nie zamierzają tego lata pozbywać się swojej największej gwiazdy. Diego Simeone nie chce stracić 23-latka, widzi w nim lidera Atletico, a jego zdanie podzielają najważniejsze osoby w klubie. Piłkarz ten zaliczył […]
17.08.2022
Suche Info
17.08.2022

Marek Papszun: Chyba nie tylko ja stawiam Slavię w roli faworyta

Trener Rakowa na konferencji prasowej przed czwartkowym meczem ze Slavią ocenił szansę swojego zespołu na awans, wskazał faworyta i wskazał mocne punkty Rakowa. Marek Papszun wypowiedział się w następujący sposób: – Nie jesteśmy w tym dwumeczu faworytem, ale będziemy walczyć, aby wejść do fazy grupowej. Byłby to ogromny sukces dla klubu i miasta. W porównaniu do zeszłego roku i dwumeczu z Gentem zrobiliśmy postęp. Jesteśmy teraz lepszą drużyną. Nie tylko przez transfery, ale przede wszystkim […]
17.08.2022
Liczba komentarzy: 47
Subscribe
Powiadom o
guest
47 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Van Basten
Van Basten
6 miesięcy temu

Chciało mu się dy… bez płacenia to teraz trzeba ponieść karę. Nie rozumiem typów którzy mają możliwości żeby zapłacić kobiecie za sex, a jest wiele Kobiet co za pieniążki zrobią wszystko, zamiast tego pakują się w historie z gwałtem. Bez sensu.

Bariusz Mlaszczak
Bariusz Mlaszczak
6 miesięcy temu
Reply to  Van Basten

No jak widać gość jest pieprzonym zwyrolem, któremu pewnie się w uroiło, że może wszystko- to i dziewczynę zgwałcić sobie może, no bo czemu niby nie? Tfu na niego. Oby w więzieniu dostał za swoje.

Guwnowgebie
Guwnowgebie
6 miesięcy temu

Jednak Brazylia to normalny krak jak zabrania extradycji.Pomyslec co by Tusek zrobil z poaczkami pewnie oddal by to tylko by sie upomnial ha ha ha.

rwetes
rwetes
6 miesięcy temu
Reply to  Guwnowgebie

Brazylia to normalny kraj bo chroni gwałciciela przed karą, a Tusk zły bo chciałby kary dla gwałciciela? Coś ci sie kurwa nie popierdoliło pajacu? Jesteś za tym, żeby nie karać polskich gwałcicieli? Naprawdę?

Chciałbym, żeby jakis obcokracjowiec zgwałcił twoją siostrę, córkę, żonę, dziewczynę, na twoich oczach i spierdolił zagranicę, a po wyroku w Polsce, jego kraj pokazał ci FUCKA, bo nie robi ekstradycji swoich obywateli.

Zboczeniec
Zboczeniec
6 miesięcy temu
Reply to  Guwnowgebie

Powinieneś mieć ksywę gównowmózgu, byłaby adekwatna do poziomu wypowiedzi.

Ziemson hujev
Ziemson hujev
6 miesięcy temu
Reply to  Guwnowgebie

ja pierdole debil xD

Olo
Olo
6 miesięcy temu
Reply to  Van Basten

Oczekujesz logicznego myślenia od czarnuszka wychowanego w Brazylijskiej faveli?

Trylobit
Trylobit
6 miesięcy temu
Reply to  Olo

Mocne słowa jak na przedstawiciela narodu gwałcicieli, gdzie prawie 1/4 kobiet została w ten sposób skrzywdzona.

Elo
Elo
6 miesięcy temu
Reply to  Trylobit

Do jakiegokolwiek artykułu nie zajrzę, na jakimkolwiek portalu, to wszędzie jest atak na Polskę i Polaków. Czy to będzie o sporcie, kuchni czy podróżach. Naprawdę ruscy maja obcykaną te wojnę hybrydową, jak się nie obudzimy to coraz więcej ludzi będzie w takie farmazony wierzyło i będzie problem. Chyba gościu że Ty wyjątkowo jesteś po prostu debilem i przypadkowo wpisujesz się w ten trend.

Guwnowgebie
Guwnowgebie
6 miesięcy temu
Reply to  Elo

A jaki to gwalt to nagla i niespodziewana przyjemnosc baba chyba zglupiala chyba ze jest babskim pedalem i nie lubi gosci ha ha ha.

Guwnowgebie
Guwnowgebie
6 miesięcy temu
Reply to  Elo

Czlowieku przeciez to atakuja niemiaszki caja polska prasa onne media w rekach adolfow i busza polski narud i mieszaja pojeby w naszym kraju.

Pietrucha
Pietrucha
6 miesięcy temu
Reply to  Guwnowgebie

Polski narud nie zapomni, kiedyś przyjdzie czas na rozliczenie krzywd doznanych od naruda niemieckiego :).

Dzikie Bydle
Dzikie Bydle(@dzikie-bydle)
6 miesięcy temu
Reply to  Elo

Przecież większość ma wyprane mózgi przez lisów i innych michników, PO nadaję non stop na polske i lewackie środowiska, więc wypełzło te gówno.

Tadeusz Turkawka
Tadeusz Turkawka
6 miesięcy temu
Reply to  Trylobit

Po pierwsze bez dowodów, twój post jest wart mniej niż gówno. Po drugie skąd wiesz, ile kobiet zostało zgwałconych we Włoszech czy w Brazylii, żeby mówić, że Polacy to naród gwałcicieli? Po trzecie nawet jeśli w Polsce było ich więcej, to nie odmawiaj normalnym ludziom prawa do potępienia zwyrodnialców. Może prokurator też nie powinien ich ścigać, bo jest przedstawicielem tego samego narodu? Nie wystarczy mieć mózg, trzeba jeszcze umieć z niego korzystać. W twoim przypadku może to być bardzo trudne.

Konrad
Konrad
6 miesięcy temu
Reply to  Trylobit

Przedstawiciela narodu gwałcicieli śmieciu? Przejrzyj sobie statystyki ilości gwałtów pod na dane państwo. Polskę masz na szarym końcu. Gardzę tobą bydlaku i zapraszam do dyskusji szmato

Zdzichu.Mroczkowski
Zdzichu.Mroczkowski
6 miesięcy temu
Reply to  Konrad

I jak poszła dyskusja?

I Sekretarz KC PZPN
I Sekretarz KC PZPN(@i-sekretarz-kc-pzpn)
6 miesięcy temu
Reply to  Konrad

On po prostu wszystkich ocenia pod swoim kątem. Sam pewnie urodzony w wyniku gwałtu jakiegoś pojebusa i po tatusiu odziedziczył szajbę.

I Sekretarz KC PZPN
I Sekretarz KC PZPN(@i-sekretarz-kc-pzpn)
6 miesięcy temu
Reply to  Trylobit

Mówisz o swoim kraju (ZSRR), bo chyba nie o Polsce?

Adam
Adam
6 miesięcy temu
Reply to  Trylobit

Ale że Szwecją ?

Calgon
Calgon
6 miesięcy temu
Reply to  Trylobit

Ksywka w punkt… ty jestes przedstawicielem internetowego ścierwa gdzie 3/4 to życiowe pizdy 🙂

Francesco Coco
Francesco Coco
6 miesięcy temu
Reply to  Van Basten

Bo to może być gwałt na zasadzie ze chciała a po fakcie jej się odechciało bo nie zakończyło się ślubem. Za takie rzeczy też się do pierdla trafia

Ernest
Ernest
6 miesięcy temu
Reply to  Francesco Coco

Pracujesz w kurii? Bo ostatnio jedną kuria wpadła na pomysł aby zbadać czy dorosła dzisiaj ofiara pedofila jako dziecko nie czerpała przyjemności z tego co robił z nią człowiek w sutannie.
Taka zwyrolska próba obrony.

michal_lubuskie
michal_lubuskie
6 miesięcy temu
Reply to  Van Basten

A skąd wiesz jak było naprawdę ? Byłes naocznym swiadkiem lub masz dostęp do materiału dowodowego w tej sprawie skoro jestes przekonany o jego winie?

Jakub
Jakub
6 miesięcy temu

Od oceny materiału dowodowego są sądy i one się już w tej sprawie określiły. I trochę ich było. Poddawanie w wątpliwość prawomocnych wyroków to nasz sport narodowy.

Rainer
Rainer
6 miesięcy temu
Reply to  Jakub

Rotmistrz Pilecki , Tomasz Komenda itd Co ich łączy ? Obydwoje niewinnie i skazani ,,prawomocnymi” wyrokami. Oj nie zycze ci zebys kiedys jakas łania która ci da po tygodniu stwierdzi ze jednak tego nie chciała i podjebie cie gdzie trzeba. Jak myslisz komu uwierzy prokurator, czy sędzia ?

Jak tu pięknie
Jak tu pięknie
6 miesięcy temu
Reply to  Rainer

Zmień sobie ustrój na autorytarny z jedynym nieomylnym przywódcą, nie będziesz się musiał przejmować wyrokami jakichś tam sądów. Najbliższy na Białorusi.

RadRAD
RadRAD
6 miesięcy temu

Atak zjebów trywializujących gwałt za 3 2 1…

Puchacz Rozjemca
Puchacz Rozjemca
6 miesięcy temu
Reply to  RadRAD

Niestety dla kobiet lewaki i szczochy z twittera coraz mocniej zacierają granice miedzy gwałtem a sexworkingiem.

Janek1988
Janek1988
6 miesięcy temu

Kupić za friko to każden jeden by se chciał a robić to ni ma komu

lol
lol
6 miesięcy temu

„ Brazylijczyk zaprzeczał, że nie brał udziału w gwałcie na 22-letniej Albance”

No to jak zaprzeczał, że nie brał udziału, to nic dziwnego, ze chuja mu dały apelacje …

nick dick
nick dick
6 miesięcy temu
Reply to  lol

Dokładni, jak widać że nie tylko na seksie, ale i na prawnikach chciał zaoszczędzić 😉

Guwnowgebie
Guwnowgebie
6 miesięcy temu
Reply to  lol

Ale koorwa pierdolneli sie na wejszlo ha ha ha.Taka logika glupiego ha ha ha.

puta españa
puta españa
6 miesięcy temu

i bardzo kurwa majciarzowi dobrze, wyjdzie chłop z madrytu, ale madryt z człowieka nigdy

Rainer
Rainer
6 miesięcy temu
  • Generalnie na tę chwilę Robinho z Brazylii moze jedynie wyjechać do krajów gdzie nie zostanie zatrzymany na podstawie czerwonej noty Interpolu.

Czyli na wakacje zostają :

  • Korea Płn.
  • Kosowo
  • Mikronezja
  • Niue
  • Palau
  • Sahara Zachodnia
  • Tuvalu
rwetes
rwetes
6 miesięcy temu
Reply to  Rainer

San Escobar

Guwnowgebie
Guwnowgebie
6 miesięcy temu
Reply to  Rainer

A po huja mu gdziekolwiek wyjezdzac w Brazyli dziwek do groma i tak nie przerucha ha ha ha.

I Sekretarz KC PZPN
I Sekretarz KC PZPN(@i-sekretarz-kc-pzpn)
6 miesięcy temu
Reply to  Rainer

Niech jedzie do Kosowa. Tam też dużo Albanek 😀

Mama Madzi
Mama Madzi
6 miesięcy temu

Tam gdzie kończy się korzyść z kopulacji tam zaczyna się gwałt.

Jakub
Jakub
6 miesięcy temu
Reply to  Mama Madzi

Albo ma za mało krwi, i jak mu się ona zbiera przy wzwodzie w siuraczku to jednocześnie brakuje jej pod kopułą.

StefanCoSieZna
StefanCoSieZna
6 miesięcy temu

„Brazylijczyk zaprzeczał, że nie brał udziału w gwałcie na 22-letniej Albance, do którego doszło w 2013 roku w Mediolanie.” Dzieci to czytaja. Wiem, ze jest zima I balwanow zatrudniacie, ale miejcie litość..

Guwnowgebie
Guwnowgebie
6 miesięcy temu
Reply to  StefanCoSieZna

2013 to przeciez przedawnienie ha ha ha.

Urban
Urban
6 miesięcy temu

Ponoc bedzie na gali u Najmana

rwetes
rwetes
6 miesięcy temu

„Brazylijczyk zaprzeczał, że nie brał udziału w gwałcie”

Czyli się przyznał? 🙂

Was do tej redakcji to biorą z castingu na największego idiotę?

I Sekretarz KC PZPN
I Sekretarz KC PZPN(@i-sekretarz-kc-pzpn)
6 miesięcy temu

Serio? Na Albance?

Alex Legia
Alex Legia
6 miesięcy temu

„zaprzeczał, że nie brał udziału w gwałcie”- czyli sie przyznał, zadziwiony wyrokiem

Fan Kazimierza D.
Fan Kazimierza D.
6 miesięcy temu

Z tymi gwałtami to jakiś wysyp. Nie mogę zrozumieć że sądy są tak surowe dla piłkarzy znanych i bogatych na tym zgniłym Zachodzie. Nasi sędziowie sądów powszechnych nie są tacy surowi. Są Europejczykami i nie dają wiary zgwałconym kobietom. Polscy sędziowie wiedzą lepiej że to nie gwałt i „że sama chciała”. W Polsce sędzia (najczęściej sędzina) ze smutkiem pochylają się nad losem ofiary, czyli gwałcicielem lub gwałcicielami, to to kobiety są winne zaistniałej sytuacji. Przecież same chciały.
Nie zrozumcie opacznie tego wpisu. Wielokrotnie widziałem skurwysyństwo sędziów.

Filipnr1
Filipnr1
6 miesięcy temu

Jeżeli „zaprzeczał, że nie brał udziału” tzn., że potwierdzał, że brał udział