Dwa gole Musiałowskiego w młodzieżowym Pucharze Anglii

Damian Smyk

Autor:Damian Smyk

18 stycznia 2022, 23:56 • 1 min czytania 1 komentarz

Młodzieżowy zespół Liverpoolu pokonał 4:1 swoich rówieśników z Burnley. Dwa gole w meczu zespołów U18 strzelił Polak – Mateusz Musiałowski.

To trzeci mecz w tym sezonie, w którym Musiałowski strzela przynajmniej dwa gole. We wrześniu popisał się dubletem w starciu z Chelsea U23, a w grudniu również w młodzieżowych Pucharze Anglii ustrzelił hat-tricka w meczu z Fleetwood.

W starciu z Burnley Musiałowski zdobył bramkę na 2:0 w 11. minucie oraz ustalił wynik meczu na 4:1 w 65. minucie starcia. Poza nim na listę strzelców po stronie The Reds wpisywali się Melkamu Frauendorf oraz Oakley Cannonier.

Łącznie Musiałowski w zespołach U23 i U18 strzelił siedem goli w dziewiętnastu spotkaniach sezonu 2021/22.

Pochodzi z Poznania, choć nie z samego. Prowadzący audycję "Stacja Poznań". Lubujący się w tekstach analitycznych, problemowych. Sercem najbliżej mu rodzimej Ekstraklasie. Dwupunktowiec.