Mateusz Musiałowski związał się profesjonalną umową z Liverpoolem. 17-letni napastnik wychowany przez UKS SMS Łódź zbiera dobre recenzje za grę w zespołach młodzieżowych.

Liverpoolskie media ostatnio wydały kilka tekstów, w których nazywają Musiałowskiego „polskim Hazardem” czy „mini Hazardem”, nie brakuje też porównań do samego Leo Messiego. Oczywiście warto podchodzić do takich porównań ze sporym dystansem, natomiast gra Musiałowskiego może się podobać. Jest bardzo szybki, dynamiczny, cechuje się krótkim i błyskawicznym dryblingiem.
Doceniły to też władze Liverpoolu. Musiałowski podpisał właśnie profesjonalny kontrakt z klubem, w którym występuje od sierpnia minionego roku. W poprzednim sezonie strzelił aż dziesięć goli w zespołach juniorski The Reds. Zdolny napastnik ma za sobą już pierwsze powołania do kadry U19, którą prowadzi Mariusz Rumak. Obecnie Musiałowski przebywa na obozie z pierwszą drużyną Liverpoolu w Austrii.
fot. Liverpool
„kadry U19, którą prowadzi Mariusz Rumak”
xD
Jak w tej polskiej piłce ma być lepiej?
Potem sie zamienia z Michniewiczem, a w U21 Brzeczek zastapi Magiere. I tak przez 30 lat do zajebania.
Do kadry go na wrzesień
Na jakiej pozycji gra/moze grac? Bedzie na skrzydlo do kadry?
lewe skrzydło, ale jest obunożny więc da radę na obu stronach
Naraz?
Na raz.
Zalewski, Kozłowski, Musiałowski, ale to będzie gryźć w przyszłości
Dodałbym jeszcze Kamińskiego
niech przynajmniej jeden osiągnie swój potencjał i będzie dobrze
O ile pierwszy nie wybierze Włoch, a ostatni Anglii.
Boże ile on w tej Łodzi pograł ? to wychowanek Ajaksu Częstochowa chyba , o w tej łodzi to z 2 lata był i uciekł z tamtej patologi .
Jakie miasto,taki Ajax.
Ciekawe czy bedzie mial takie same spostrzezenia jak bielik.
Inna kwestia to to zeby mial kogos madrego kto go bedzie trzymal na krotkiej smyczy zeby jak najmniej sodowki jak grabara czy bulka. Nadzieje jest rosnaca swiadomosc mlodych o tym jaka droge trzeba przejsc by znaezc sie na topie czy jego okolicach.
No i masy musi duzo nabyc, a to sie roznie odbija na zawodniku.
tak czy siak, powodzenia.