Brosz: Odmawiałem klubom nie tylko z Polski, ale też z zagranicy

redakcja

Autor:redakcja

17 września 2021, 08:41 • 1 min czytania

Reklama
Brosz: Odmawiałem klubom nie tylko z Polski, ale też z zagranicy

Marcin Brosz od maja 2021 roku jest bez pracy. Był związany z Górnikiem Zabrze przez pięć lat i wydawało się, że dość szybko uda mu się wrócić na karuzelę trenerską. Jak jednak powiedział sam zainteresowany na łamach „Sportu”, dalsze przebywanie poza światem piłki to jego decyzja.

Reklama

– Miałem propozycje i z kraju i z zagranicy, ale świadomie odmawiałem, ponieważ po tych pięciu latach stwierdziłem razem z rodziną, że to jest dobry okres na zresetowanie się, na odpoczynek. To była przemyślana decyzja nie tylko dla mnie, ale także dla moich najbliższych.

Marcin Brosz odniósł się też do ostatniego sezonu w wykonaniu zabrzan: – Chodziło o utrzymanie kadry plus wzmocnienie jej czterema, pięcioma zawodnikami, którzy podnieśliby jakość drużyny. Gdyby tak się stało, to jestem przekonany, że bylibyśmy w stanie grać o cele zdecydowanie wyższe niż miało to miejsce w ostatnich sezonach – powiedział trener Brosz.

Fot. FotoPyk

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank