post Avatar

Opublikowane 28.12.2020 14:17 przez

Sebastian Warzecha

Polscy skoczkowie mają trzy negatywne wyniki testów na koronawirusa przeprowadzonych w ostatnich dniach, a mimo tego nie mogą wystartować w Oberstdorfie. To znaczy – tego dowiedzieli się z internetu. Bo oficjalnie nikt im takiej decyzji nie przekazał. FIS bawi się bowiem w Poncjusza Piłata i umywa ręce tak dokładnie, jakby kazał mu to zrobić Rysiek z Klanu. Polacy za to walczą o swoje. A przecież ich nieobecność to też wielki minus dla samego Turnieju Czterech Skoczni.

Pierwszy test w wigilię Bożego Narodzenia, cztery dni temu. Drugi – 26 grudnia. Trzeci – dziś. Wszystkie negatywne. Tak to wygląda w przypadku całej naszej kadry, nie licząc jednego Klemensa Murańki. Jego dzisiejszy test ma być dokładnie badany w laboratorium, reszta kadry już wie, że jak koronawirusa nie miała, tak nie ma go nadal. Ale skakać nie może, bo decyzję o wykluczeniu kadry Polski podjęto wcześniej – nie czekając na to, co wykażą dzisiejsze badania. W dodatku… oficjalnie nikt tego Polakom nie powiedział.

 Dowiedzieliśmy się z Twittera o tym, że jesteśmy niedopuszczeni – mówi nam Jan Winkiel, sekretarz generalny Polskiego Związku Narciarskiego. – Potem chłopaki z RMF podesłali nam komunikat prasowy, który otrzymali. Zwróciliśmy się z pytaniem do FIS-u, tam powiedzieli nam, że na razie nie ma żadnej pisemnej informacji, po czym też przysłali nam komunikat prasowy i stwierdzili, że to obowiązująca w tej chwili wersja. My dalej oczekujemy na informację, czy nasi zostaną wysłani na kwarantannę. Zakładamy, że w dzisiejszych kwalifikacjach nie wystartujemy, ale nie wykluczamy, że złożymy protest. Na pewno będziemy wnioskowali o to, by przedstawić oficjalną informację o tym, czy została na naszych skoczków nałożona kwarantanna. Chcemy mieć papier, który podpiszą odpowiednie służby medyczne.

Taka decyzja naprawdę może szokować. Jasne, Niemcy mają twardy lockdown, wprowadzony na okres świąteczny. Jasne, niedawno wykryto u nich nowy szczep koronawirusa, przywleczony zapewne z Wielkiej Brytanii. I jasne, sanepid może nie chcieć ryzykować paraliżu całego TCS. Ale gdyby choć poczekano na wyniki dzisiejszych testów, zapewne wszyscy stwierdziliby, że takiego ryzyka nie ma. Tym bardziej, że decyzje podejmowane przez Niemców są – nie bójmy się tego powiedzieć – wręcz idiotyczne. W tym samym czasie, w którym Polacy siedzą w pokojach (Murańka został odizolowany wczoraj), Norwegowie jadą na trening. Co to ma ze sobą wspólnego? A to, że obie kadry mieszkają w tym samym pensjonacie. I trudno założyć, że zawodnicy nie mieli ze sobą żadnych kontaktów.

W tym wszystkim bierny pozostaje FIS. Bo od początku sezonu to wszystko działa tak, że liczą się przepisy i decyzje miejscowych. W tym przypadku Niemców. – Wszystko podejmowane jest na podstawie decyzji komitetu organizacyjnego, który z kolei działa na podstawie postanowień służb medycznych. Tu kluczowe jest to, by albo jutro wrócić do rywalizacji, albo chociaż wiedzieć, jaka jest procedura na resztę turnieju czy możliwe scenariusze. Na razie nie dostaliśmy żadnego komunikatu. Mamy jedynie wspomnianą informację prasową, którą zresztą przesłano nam chyba tylko ze względu na naciski – dodaje Winkiel.

Na domiar złego, Polacy naprawdę są odcięci od informacji. Nie chodzi nawet o to, że dostali jedynie komunikat prasowy, ale też o fakt, że miejscowy sanepid najwidoczniej się na nich obraził i postanowił zachować się jak dzieciaki w podstawówce, chcące umówić się na randkę – przekazywać informację przez osobę trzecią. – Sanepid przestał nas w pewnym momencie informować, a zaczął przekazywać informację Sandro Pertile [dyrektor Pucharu Świata – przyp. red.], od którego z kolei my się wszystkiego dowiadujemy – mówi Winkiel. Wspomnianemu Pertile zresztą powinno zależeć na tym, by Polaków do startu jednak dopuścić. Bo jeśli ci nie wystartują, to wiele straci sam turniej.

Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Piotr Żyła to przecież ścisła czołówka najlepszych skoczków świata. Ba, na cztery ostatnie edycje imprezy aż trzy wygrywali przecież Polacy. Dwa razy Stoch i raz Kubacki, który broni tytułu. Prestiż Turnieju Czterech Skoczni – w ostatnich latach i tak nieco podupadły – przy ich nieobecności spadnie jeszcze bardziej. Mniej będzie też zapewne telewidzów, bo przecież mnóstwo osób skoków nie włączy, skoro nie będzie można „wołać na Stocha” przed ekran. Do tego nawet jeśli Polacy wystąpią w pozostałych trzech konkursach, a ominą tylko dzisiejszy – o zwycięstwo w całej imprezie już nie powalczą.

Walczą za to działacze. Skoczkowie też nie rezygnują. Oni chcą skakać. Murańka, owszem, nie może, ale reszta – skoro jest negatywna – pragnie jeszcze dziś wyjść na skocznię i wystartować w kwalifikacjach albo w jutrzejszym konkursie. Do tych pierwszych zostało kilka godzin. Polacy argument mają jeden, ale bardzo mocny – wspomniane trzy negatywne testy. Niemiecki sanepid? Właściwie nikt tak naprawdę nie wie, czym się kieruje.

Gdyby to było starcie wyłącznie na argumenty, to bylibyśmy pewni, że jeszcze dziś Stocha i spółkę zobaczymy w locie. Ale to bardziej pojedynek na to czyja racja jest „mojsza”. Zresztą to wszystko wygląda naprawdę dziwnie i sporo jest niejasności.

Jakby był jasny komunikat już wczoraj, że skoro był kontakt, to jesteśmy odizolowani i nie możemy startować, to pewnie byśmy tego nie negowali. Nawet gdybyśmy otrzymali taki dziś rano – też nie. Ale tego nie ma. […] Jest chaos i bałagan. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale taka informacja prasowa nie została raczej napisana na kolanie. Podejrzewam, że już wczoraj mogli podjąć decyzję o tym, że nie dopuszczą nas do startu, a procedurę robić sobie bokiem, żeby oficjalnie wszystko grało. Mogło to wynikać z wielu różnych powodów. Jeżeli w Bundeslidze dwa tygodnie temu był analogiczny przypadek, gdy wynik był pozytywny, to czemu tam zastosowano inną procedurę? To jest dla nas najbardziej niezrozumiałe w tej sytuacji – kończy Winkiel.

I chyba nikt tego w tej chwili nie kuma. W teorii skoczkowie – skoro oficjalnie nie zostali wykluczeni z imprezy – mogliby nawet wziąć narty i po prostu pójść na skocznię, ale… nie wiedzą, czy nie złamią w ten sposób przepisów. Bo możliwe, że mają nałożoną kwarantannę. Możliwe, bo przecież nikt ich o tym oficjalnie nie poinformował. Dopiero o 15 ma mieć miejsce specjalne oświadczenie lokalnych władz w sprawie koronawirusa u Polaków. Choć tak naprawdę nie jest to potrzebne – wystarczyłyby oficjalne komunikaty wystosowane kilka godzin temu. Tych jednak nie było. Trwa więc czeski film, choć na niemieckiej skoczni.

Fot. Newspix

Opublikowane 28.12.2020 14:17 przez

Sebastian Warzecha

Liczba komentarzy: 21
Subscribe
Powiadom o
guest
21 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Michaś
Michaś
1 miesiąc temu

No niestety to , że teraz mają negatywny test to nic nie znaczy, bo mogli zarazić się od Murańki wczoraj i pozytywny test wyjdzie za pewne dopiero za 3-4 dni, nie ma co się obrażać, takie są realia.

Walter White
Walter White
1 miesiąc temu

Niemiec ma stać na pudle i tylko to się liczy . Bez Polaków bedzie o to łatwiej.

Konik "Artur" Konislawowski
Konik "Artur" Konislawowski
1 miesiąc temu
Reply to  Walter White

Austriacy wypadli na początku sezonu i jakoś ci to nie przeszkadzało. Czemu? Bo Polacy mieli łatwiej?

Ala
Ala
1 miesiąc temu

Skąd wiesz, że mu to nie przeszkadzało?

Konik "Artur" Konislawowski
Konik "Artur" Konislawowski
1 miesiąc temu

Buahaha. Świetna wiadomość. Niby zawodowi sportowcy, a tu taka lipa. Ślepy kapiszon.

Deportivo A'la Wieś
Deportivo A'la Wieś
1 miesiąc temu

W dzisiejszych czasach wszędzie noszę ze sobą 2 wyniki testów na covida: pozytywny i negatywny, w zależności od potrzeby. Nie chcę mi się iść do roboty, szczepić albo jechać do nielubianej rodziny na swięta? Pokazuję wynik pozytywny. Jadę na urlop w ciepłe kraje? Proszę bardzo – wynik negatywny. Tak trzeba żyć.

eH0phuu6ai
eH0phuu6ai (@eh0phuu6ai)
1 miesiąc temu

sgdsgdsgdsg

Alan Edgar
Alan Edgar
1 miesiąc temu

No to w Sylwka można się spokojnie na pakować, na konkurs Noworoczny i na pozostałe nie ma co wstawać, lepiej sobie film jakiś obejrzeć, grazie szwaby i Sandro Pertile.

Radek
Radek
1 miesiąc temu

Czeski film? Ja wiem, że dla Nas Polaków może to być szokujące, ale w Niemczech przestrzegają prawa, które maja ustalone w danym landzie. Mieli kontakt z Murańką, wiec kwarantanna.

Ala
Ala
1 miesiąc temu
Reply to  Radek

Norwegowie też mieli kontskt

Prz
Prz
1 miesiąc temu
Reply to  Ala

Kontakt kontaktowi nierówny – tu gdzie mieszkam jest dość ścisła definicja kontaktu bezpośredniego (powodująca kwarantannę niezależnie od wyniku testu) – liczy się czas kontaktu, odległość i to czy były szmaty na twarzy.

A Chilijczycy, znają ich, na pewno to skopiowali od Niemców (choć w Chile są gorliwsi w nakładaniu lockdownów).

Natomiast dobrze, może wreszcie ludzie zobaczą jakie to wszystko jest absurdalne…

Jugo
Jugo
1 miesiąc temu

Czyli koniec sezonu, po pucharze świata. I dobrze, szkoda nerwów na ten cyrk.

Lecę na piwo
Lecę na piwo
1 miesiąc temu

Taa.. Baranie i z taką kasą weszlo se odwiedzasz.. Wstawaj zesrales się trolu.. A wy w tym weszlo to komenty na temat Rudego cm711 czy cionka to kasujecie ale takie gówno wam nie przeszkadza.. Kurwow 17

Elche
Elche
1 miesiąc temu

Wiadomo, przecież Geiger w Planicy skakał zdalnie bez kontaktu z zawodnikami, tak samo jak niemiecki fizjoterapeuta masował ich zdalnie xD jakie fikołki szkopy robią haha

Bartosz
Bartosz
1 miesiąc temu

A to nie Wy, weszłodwulicowcy chcieliście linczować ZDROWYCH piłkarzy, za jakiekolwiek kontakty z osobami bez pozytywnych testów? Czy to nie Wy domagaliście się eliminowania z kwalifikacji Ligi Europy jeśli były jakiekolwiek podejrzenia? Obawiam się, że prędzej któryś z Was umrze na rozdwojenie jaźni niż koronawirusa

Maciej
Maciej
1 miesiąc temu

Szanujmy naszych przyjaciół i gospodarzy turnieju z Niemiec. Pokrzykiwanie to styl Pis , warto się pogodzić.

Walter White
Walter White
1 miesiąc temu

W Ga-Pa wystarczy złapać któregoś z Norwegów z covidem i helmuci będą mieć z górki

test
test
1 miesiąc temu

test

Canarino
Canarino (@canarino)
1 miesiąc temu

Z początku rozumiałem tą decyzję sanepidu niemieckiego dotyczącą wykluczenia naszej drużyny bo wzięła się z odgórnie narzuconej zasady w Niemczech, że grupa osób która miała kontakt twarzą w twarz z osobą zakażoną koronawirusem musi odbyć przymusową kwarantannę. Tutaj akurat zawalił sprawę związek narciarski w Polsce bo powinni zrobić testy naszym skoczkom jeszcze w Polsce a nie dopiero w Niemczech i w przypadku wykrycia koronawirusa u Murańki po prostu nie zabierać go na turniej podając za przyczynę jakiś uraz, kontuzje itp. co zrobiłaby na naszym miejscu każda reprezentacja. Nikt z Niemiec nie przyjeżdżałby do Polski i nie badał sprawy. Nie byłoby tematu. Nie należało liczyć na wyrozumiałość sanepidu w obcym państwie bo oni kierują się swoimi wewnętrznymi przepisami obowiązującymi w państwie . Już wcześniej wykluczona z innych zawodów była drużyna Austrii z powodu wykrycia koronawirusa u kilku zawodników.

Teraz jednak czytam ,że koronawirusa wykryto również w reprezentacji Niemiec a konkretnie u fizjoterapeuty , który jak wiadomo ma na codziennie kontakt z zawodnikami. Więc w tej sytuacji niemieccy skoczkowie powinni zostać również wykluczeni. Co zrobiono ? Już wyszła informacja ,że lista startowa jutro się nie zmieni więc wiadomo ,że zobaczymy ich w jutrzejszym konkursie. Uzasadnienie jest w tym wszystkim najgorsze i wręcz poniżające przede wszystkim dla Polski ( bo nas wykluczono z tego samego powodu) i myślę, że zapewne dla innych krajów również. Oto te uzasadnienie niemieckiego związku narciarskiego ” infekcja nie pociągnie za sobą konieczności ponownego skorygowania listy startowej – z uwagi na zasady sanitarne stosowane w niemieckiej ekipie.” Skandal. Czyli z tego wynika, że oni uważają się za bardziej cywilizowanych i sporo lepszych od nas i mówią to niemalże wprost. Szczerze mówiąc wiedziałem ,że oni teraz też nie przepadają za nami, ale mimo wszystko nie spodziewałem się aż takiego świństwa i chamstwa z ich strony.

Te podjęte decyzje i te uzasadnienie to jest wielki skandal.

Jan Palony
Jan Palony
1 miesiąc temu
Reply to  Canarino

tak naprawdę, to pozostałe rezprezentacje powinny zagrozić wycofaniem w geście solidarności. I niech Niemcy sami ze sobą skaczą.

Czeski film
Czeski film
1 miesiąc temu

NIKT NIC NIE WIE

Weszło
25.02.2021

Ogromne męki Milanu, Slavia wykopała Leicester, fart Olympiakosu

Kiedy wicelider Serie A do awansu w dwumeczu z Crveną Zvezdą Belgrad potrzebował rzutu karnego i fury szczęścia, to mamy prawo mówić o kompromitacji. Co więcej, Rossoneri w obydwu spotkaniach przez długi czas grali w przewadze jednego zawodnika. I co? I mimo to nie potrafili Serbom zagrozić. W rewanżu na San Siro o wynik drżeli dosłownie […]
25.02.2021
Weszło
25.02.2021

Sousa ma kolejny problem. Grosicki już na pewno nigdzie się nie ruszy

– Za mną jedna z najważniejszych decyzji w karierze. Zostaję w WBA i walczę o pierwszy skład oraz grę w Premier League i grę w reprezentacji Polski. Sytuacja nie jest łatwa, ale ja nigdy nie pękam i nigdy się nie poddaje – napisał dziś Kamil Grosicki na Twitterze. Wszystkie furtki są zamknięte. Czy pomocnikowi przejdzie […]
25.02.2021
Weszło
25.02.2021

Zieliński kręci sezon życia, grad bramek w Anglii i Szkocji, norweska niespodzianka

Który to już raz w tym sezonie mówimy, że Piotr Zieliński staje na wysokości zadania? No, przynajmniej kilka razy w ostatnich miesiącach tak się zdarzyło. Jasne, dla samego Napoli ten wieczór nie był zbyt szczęśliwy, ale polski pomocnik może być ze swojej postawy zadowolony. To samo może czuć kilka ekip, które zdobyły już awans do […]
25.02.2021
Weszło FM
25.02.2021

Piątek w Weszło.FM! Co na naszej antenie?

Piątek rozpoczniemy od „Dwójki bez sternika”, a skończymy „Hyde Parkiem”. W ciągu dnia dużo piłki, żużla i innych sportów! Szczegóły poniżej. 7-10: „Dwójka bez sternika” O poranku przywitają was Adam Kotleszka i Michał Łopaciński. Nie zabraknie humoru, horoskopów i zapowiedzi meczów Ekstraklasy. 10-11:30: „Dwóch Zgryźliwych Tetryków” Leszek Milewski i Jakub Olkiewicz jak co tydzień w […]
25.02.2021
Weszło
25.02.2021

QUIZ: 3 NA 1! CZY ROKI OGOLI KOWALA, OLKIEGO I BIAŁKA, KTÓRZY ZAGRAJĄ W JEDNEJ DRUŻYNIE?

Dzisiaj wyjątkowy Quiz. Quiz, którego nie powinien wygrać Roki, bo będzie się mierzył z trzema przeciwnikami: Kowalem, Olkim i Białkiem. Ale czy nie wygra? To już naprawdę trudno przewidzieć. A może łatwo… Zapraszamy od 19:30! 
25.02.2021
Weszło
25.02.2021

Odpalamy szklaną kulę. Wróżby przed powrotem pierwszej ligi

Pierwsza liga wróciła zaległymi meczami w ostatni weekend, choć jeszcze nie wszystko zostało nadrobione. Niektórzy z pierwszoligowców już ponad dwa tygodnie temu mieli okazję, by zaprezentować się w Pucharze Polski. Inaugurujący rozgrywki mecz miał zostać rozegrany z Niepołomicach, choć jego gospodarzem jest Resovia, a ostatecznie piłkarze zagrają w Rzeszowie na sztucznej murawie. Czy wszyscy nadążają? […]
25.02.2021
Weszło
25.02.2021

Jak co czwartek… LESZEK MILEWSKI

Pozwólcie, że wrócę do historii. Bo co to by był za cykl felietonów coczwartkowych, gdybym nie rzucił wam czasem w twarz jakimiś zakurzonymi archiwaliami. W czasach, gdy piłka nożna to był jeden mecz Ligi Mistrzów na czternastocalowym Sanyo, strona 201 w Telegazecie i, jak się udało wyżebrać u rodziców, jakaś „Piłka Nożna”, istniał piłkarz imieniem […]
25.02.2021
Anglia
25.02.2021

Poznajcie Brentford. Ekipę, która w końcu jest gotowa na Premier League

Na dobrą sprawę poważnie spróbowali dwa razy. Rok temu, gdy zajęli miejsce numer trzy i w sezonie 2014/15, gdy udało się finiszować na pozycji piątej. Poza tym średnio – a to byli jedenaści, a to dziewiąci. A jednak przez cały ten czas, który minął od awansu Brentford do Championship, kiełkuje myśl, że to projekt obliczony […]
25.02.2021
Weszło
25.02.2021

Zoran Arsenić w Rakowie – ruch mało szałowy, ale zrozumiały

Zoran Arsenić w Rakowie Częstochowa to jeden z ciekawszych ruchów kadrowych klubów Ekstraklasy w ostatnim dniu zimowego okienka. Czy to w takim razie pokazuje, jak nudny był na naszym podwórku finisz transferowy? Trochę tak. I choć powrót Arsenicia do polskiej ligi nawet minimalnie nie zwiększył u nas poziomu ekscytacji, to z perspektywy drużyny Marka Papszuna […]
25.02.2021
Weszło
25.02.2021

Powrót Napoli, Arsenal za burtą? Szukamy niespodzianek i okazji w Lidze Europy

Liga Europy powoli staje się coraz bardziej konkretna. Dziś poznamy zespoły, które przejdą do kolejnej rundy, więc stawka rośnie, bo to nie tylko prestiż, ale i spore pieniądze. Najciekawsze spotkania? Wybraliśmy dla was cztery mecze, na które warto zwrócić uwagę. A przede wszystkim – w których możemy znaleźć szansę na ogranie bukmacherów. Sprawdźcie nasze typy […]
25.02.2021
Weszło
25.02.2021

Sędziowie wcale nie są karani za podejście do monitora

„Przegląd Sportowy” na dzisiejszej okładce bije w oczy tytułem o absurdzie VAR-u. Tekst z „PS” kreuje obraz rzeczywistości, w której sędziowie mogą się bać podejścia do monitora, bo to obniży ich notę w arkuszu obserwatora. I jeśli faktycznie by tak było, to mielibyśmy problem i nazywanie tego „absurdem VAR” byłby uzasadnione. Problem w tym, że […]
25.02.2021
Weszło
25.02.2021

Stan kadry na miesiąc przed debiutem Paulo Sousy? No tak średnio, byśmy powiedzieli

Za miesiąc dojdzie do pierwszego meczu reprezentacji Polski z Paulo Sousą jako selekcjonerem. Portugalczyk na wejściu starał się zarażać optymizmem i pozytywnym myśleniem, ale ostatnio otrzymywał kilka sygnałów mogących jego zapał nieco ostudzić, przynajmniej w zaciszu gabinetu, gdy nikt nie widzi. Czy faktycznie są podstawy, by uważać, że nowy selekcjoner już na starcie ma w […]
25.02.2021
Weszło
25.02.2021

Co się działo w polskim deadline day? Podsumowanie

Okno transferowe w Polsce zostało zamknięte. Nie będziemy was czarować – nie siedzieliśmy wczoraj wbici w fotel, odświeżając napływające newsy. Daleko nam do emocji, jakie ostatni dzień okienka wywołuje chociażby w Anglii. Co nie oznacza, że nie doszło do żadnych ciekawych ruchów. Poniżej podsumowujemy w szybkiej pigułce wszystko, co wydarzyło się wczoraj. Uros Radaković -> […]
25.02.2021
Weszło
25.02.2021

PRASA. Sędziowie są karani za poprawianie decyzji przez VAR. „To absurd”

– Oglądając mecze ekstraklasy, czasami można mieć wrażenie, że sędziowie główni niezbyt ochoczo biegają przed monitory VAR, aby sprawdzić, czy ich boiskowa decyzja była słuszna. W przeszłości zdarzało się tak nawet przy kontrowersyjnych sytuacjach, przy których interwencja technologii wydawała się oczywistością. Porozmawialiśmy z kilkoma arbitrami, obserwatorami i zapytaliśmy – dlaczego tak się dzieje? Okazuje się, […]
25.02.2021
Weszło
25.02.2021

W Sparcie Praga zawalał, gdzie indziej się sprawdzał. Uros Radaković w Wiśle Kraków

Wisła Kraków w ostatnim dniu zimowego okna transferowego pozyskała nowego stopera. Tym samym dołączyła do mniejszościowego grona klubów Ekstraklasy, które wykonały jeszcze jakieś przychodzące ruchy kadrowe. Do końca sezonu ze Sparty Praga wypożyczony został Serb Uros Radaković.  „Biała Gwiazda” idzie zatem czeskim śladem we wzmacnianiu tej pozycji. Wyciągnięcie Michala Frydrycha ze Slavii Praga okazało się […]
25.02.2021
Hiszpania
25.02.2021

Upokorzenie Seamana, moment chwały Nayima. Jak Real Saragossa podbijał Europę

Real Saragossa po 26 kolejkach hiszpańskiej LaLiga2 zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli. Wszystko wskazuje zatem na to, że Los Maños – zamiast myśleć o powrocie do elity – będą się musieli porządnie postarać, by nie zlecieć na trzeci poziom ligowy. Ostatni raz w najwyższej klasie rozgrywkowej Real grał w sezonie 2012/13. Ostatni raz miejsce w […]
25.02.2021
Weszło
25.02.2021

Napoli, Milan, może Arsenal… Kto wyleci dziś z Ligi Europy?

Znamy pierwszego uczestnika 1/8 finału Ligi Europy. Tottenham Hotspur rozbił w dwumeczu austriacki Wolfsberger AC aż 8:1 i już jest pewny udziału w kolejnej fazie rozgrywek. Jednak wiele dużych firm rywalizujących w tym sezonie o europejski puchar pocieszenia takiego luksusu jak „Koguty” na razie nie ma. Rewanżowe starcia z ich udziałem wcale nie zapowiadają się […]
25.02.2021
Weszło
25.02.2021

Czwartek w WeszłoFM: Echa Ligi Mistrzów, zajawka derbów Poznania, a wieczorem Liga Europy

W czwartek na naszej antenie dominować będzie piłka! Dzień rozpoczniemy od „Dwójki bez sternika”, a zakończymy Hyde Parkiem! Co jeszcze przygotowaliśmy w programie? Szczegóły poniżej. 7-10: „Dwójka bez sternika” O poranku przywitają was Wojciech Piela i Monika Wądołowska. Nie zabraknie ciekawych anegdot, zapowiedzi Ligi Europy i wyjątkowych gości, którzy opowiedzą nam o dyscyplinie sportu zwanej… […]
25.02.2021