Marzyłeś o tym aby być na pierwszej stronie tabloidów i aby Twoim życiem interesowały się miliony ludzi?Prawdopodobnie do tego droga jeszcze daleka, ale możesz zacząć od bycia obrzydliwie bogatym zgarniając Mega Fortunę! (KLIK!)

Fortuna kołem się toczy… W ComeOn to koło jest warte nawet 7 mln złotych!

Mega Fortune jest to video slot od firmy NetEnt, w którym jedną z nagród jest możliwość zgarnięcia jackpotu progresywnego (wszyscy gracze dorzucają się do wspólnej puli). Dostępne są 3 tego typu jackpoty – w największym w tym momencie do zgarnięcia jest 6,7 mln złotych i ta kwota rośnie w trakcie jak to czytasz!

graMF

Dodatkowo gra posiada parę dodatkowych atrakcji, które zwiększają wygrane takie jak:

Bonus: symbol Koła Fortuny daje szansę na zgarnięcia Jackpota!

Scatter: szampan płynie strumieniami i rozdaje darmowe spiny! Te spiny można powiększać w trakcie gry jak i również można wylosować 3 symbole Koła Fortuny co daje szansę wygrania Jackpota – wszystko za darmo!

Wild: te symbole przekształcają się w inne symbole, dzięki czemu wygrane mogą się łatwo zwiększyć!

Gra jest bardzo atrakcyjna wizualnie, firma NetEnt chciała pokazać jak wygląda życie milionera, gdzie liczy się szybki samochód, luksusowy jacht, drogi szampan i piękne kobiety. Zresztą zobaczcie sami jak gra wygląda w akcji:

W tym roku gracz ComeOn zgarnął 3,4 mln euro w jackpocie progresywnym grając stawką jedynie 1 euro! Nie potrzeba wiele, oprócz szczęścia, aby dorobić się fortuny raptem w parę minut. Dodatkowo, ComeOn oferuje 25 złcałkowicie za darmo, bez żadnych dodatkowych wymagań – zarejestruj się i spróbuj szczęścia, nic nie ryzykujesz!