Sadlokowi nie pasowała nota…

redakcja

Autor:redakcja

13 sierpnia 2010, 18:15 • 1 min czytania

Reklama
Sadlokowi nie pasowała nota…

Hmmm, na miejscu Macieja Sadloka po takich meczach, jakie rozegrał ostatnio w reprezentacji Polski, nie tylko byśmy do nikogo nie dzwonili, ale nawet nie odbierali od nikogo telefonów. Jeśli piłkarz już na tym etapie kariery wykłóca się o noty przyznawane przez dziennikarzy, to strach pomyśleć co będzie dalej – kiedy już rozegra jakiś udany mecz i obrośnie w piórka.

Reklama

Maćku, nota 2 nie jest specjalnie wysoka, ale wierz nam – mogłeś dostać niższą. W zasadzie, to może nawet powinieneś. Zadzwoń jeszcze raz i przeproś. Albo zastosuj manerw Peszki – powiedz, że zgubiłeś telefon i ktoś się pod ciebie podszył.

PS
Zgodnie z sugestią czytelnika, że Sadlok powinien otrzymywać wyższe noty „na zachętę” zamieszczamy filmik:

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Damian Maniecki
0
333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Weszło

Reklama