Norambuena bez winy, Kascelan też…

redakcja

Autor:redakcja

12 sierpnia 2010, 17:47 • 2 min czytania

Reklama
Norambuena bez winy, Kascelan też…

Komisja Ligi anulowała czerwoną kartką dla Alexisa Norambueny – niech będzie, chociaż nam to wyglądało na celowe kopnięcie przeciwnika i rzadko zdarza się, by w tak spornych czy dyskusyjnych sytuacjach zmieniano decyzję arbitra (zazwyczaj dzieje się to wówczas, gdy sędzia ewidentnie się pomyli, a gdy istnieje „podejrzenie”, że mógł mieć rację, to trzyma się jego stronę). Ale czy naprawdę nie wypadało zająć się innym obrońcą Jagiellonii, Mladenem Kascelanem, który w sposób skandaliczny zaatakował Sebastiana Dudka i złamał mu nogę? Przecież to był wślizg „na koniec kariery” (zupełnie niezwiązany z walką o piłkę, bo ta była daleko) i tylko cud sprawił, że chłopak doznał złamania niezbyt skomplikowanego w leczeniu i że jeszcze kiedyś zagra…
W poprzednim sezonie do złamania doprowadził Thiago Cionek i też za nie nie odpowiedział – podobnie jak w przypadku Kascelana, nie dostał nawet żółtej kartki. Szaleju się ci piłkarze „Jagi” najedli? Będą tak co kilka kolejek łamać kości bez najmniejszych choćby konsekwencji dyscyplinarnych? To jest jeszcze gra w piłkę, czy już walka o przetrwanie?

Reklama

Dudek teraz poogląda sobie ekstraklasę w telewizji, jak już oczywiście odstawi środki przeciwbólowe. W tym czasie na ligowych boiskach dalej będzie trwało polowanie.

NA ULICY LEŁ»Y 150 ZفOTYCH,
SCHYLISZ SIĘ PO TAKÄ„ KWOTĘ?
TAK / NIE

*** 50 DOLARÓW ZA DARMO. NIE MA Ł»ADNYCH HACZYKÓW! ***
WYPEفNIASZ QUIZ, ODBIERASZ PIENIÄ„DZE NA GRĘ, NICZEGO NIE WPفACASZ
PONAD TRZY MILIONY ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Damian Maniecki
0
333 zł za gola Norwegii lub Francji dla nowych graczy STS! (Kurs 1,19 i stawka 2 zł!)

Weszło

Reklama