Stolarski przemówił po rozstaniu z Motorem. „Nigdy nie zapomnę tego miejsca”
Mateusz Stolarski został zastąpiony na ławce trenerskiej Motoru Lublin przez Mariusza Misiury. Były już szkoleniowiec ekipy z Lublina pożegnał się z kibicami za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Przychodząc tutaj byłem na zakręcie swojej przygody trenerskiej, tak jak i klub był na zakręcie swojej sytuacji sportowej. Wspólnie przez te cztery lata dokonaliśmy rzeczy, o jakich żaden z nas nie myślał w tamtym momencie. Rośliśmy razem i razem będąc NIEZNISZCZALNYMI pokonywaliśmy kolejne trudne […]