Marcin Animucki

Wisła i Śląsk wracają do Ekstraklasy. Prezes ligi zabrał głos ws. kibiców
Ekstraklasa

Wisła i Śląsk wracają do Ekstraklasy. Prezes ligi zabrał głos ws. kibiców

Wisła Kraków i Śląsk Wrocław jeszcze przed rozpoczęciem baraży zapewniły sobie bezpośredni awans do Ekstraklasy. Biała Gwiazda wraca do najwyższej klasy rozgrywkowej po czterech latach, a ekipa z Dolnego Śląska po roku nieobecności. Niegdyś kibice obydwu zespołów żyli w przyjaznych stosunkach, ale po wiosennych wydarzeniach z pewnością tak kolorowo nie jest. Teraz animozje mogą przenieść się na mecze w Ekstraklasie, choć prezes rozgrywek Marcin Animucki zachowuje w tej sprawie optymizm.  Przypomnijmy: ze względu na brak […]
Wojciech Piela
6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ekstraklasa

Bez zmian w Ekstraklasie. Marcin Animucki wybrany na kolejną kadencję

Bartosz Lodko
0
Bez zmian w Ekstraklasie. Marcin Animucki wybrany na kolejną kadencję
Reklama
Ekstraklasa

Animucki: – W tym tygodniu przelaliśmy klubom 54 miliony złotych

redakcja
14
Animucki: – W tym tygodniu przelaliśmy klubom 54 miliony złotych
  • 1
  • 2