Tyle zarabiają Polacy w MLS. Bogusz wyraźnie na czele
Związek Piłkarzy MLS (MLS Players Association) opublikował kwoty, jakie zarabiają zawodnicy poszczególnych klubów najlepszej amerykańskiej ligi. Spośród Polaków najwyższymi zarobkami może pochwalić się Mateusz Bogusz z Houston Dynamo FC. Bogusz trafił do Houston zimą z meksykańskiego Cruz Azul, gdzie występował przez rok po transferze z Los Angeles FC. W drużynie z Teksasu ma status „designated player”, co oznacza, że jego pensja nie podlega obowiązującym w klubie limitom. Oto […]