Chorwat zakończył karierę! Z Legią zdobył trzy mistrzostwa
Mimo że w Warszawie spędził trzy lata ze swojej kariery, to zdążył zdobyć razem z drużyną aż cztery trofea, w tym trzy mistrzostwa Polski. W Legii był uważany wręcz za symbol bardzo solidnego defensywnego pomocnika, chociaż jest też kojarzony z pamiętną bramką, jaką zdobył… piłkarz Lecha. Na koncie ma także występy w pierwszej reprezentacji Chorwacji. Taką samą drogą jak Tomas Pekhart poszedł jego dawny klubowy kolega Domagoj Antolić. […]