Jeden klub Betclic 1. Ligi nie otrzymał licencji na nowy sezon
Ostatnie dni dla kibiców Pogoni Grodzisk Mazowiecki są pełne negatywnych wiadomości. Odejście Piotra Stokowca, koniec współpracy z Legią Warszawa, a teraz swoje trzy grosze dorzuciła Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN, która nie przyznała klubowi licencji na grę w Betclic 1. Lidze w przyszłym sezonie. Kluby Betclic 1. Ligi w większości z licencjami na nowy sezon Pięć drużyn dostało licencję bez żadnego nadzoru, ale ostatecznie tylko cztery z nich zagrają na zapleczu Ekstraklasy […]