Piłkarz chce zostać w Legii. „Mam ważny kontrakt”
Wśród zawodników, którzy mogą latem opuścić Legię Warszawa, często wymienia się choćby Antonio Colaka. Sam napastnik po meczu z Lechią Gdańsk zadeklarował, że chciałby pozostać w klubie. Colak w tym sezonie pełnił w Legii marginalną rolę, ale został bohaterem niedzielnego potkania z Lechią Gdańsk. Chorwacki napastnik zameldował się na boisku w 72. minucie, a kilkanaście minut później przesądził o zwycięstwie stołecznego zespołu, trafiając na 2:1. Antonio Colak chce zostać […]