Gholizadeh: Mam nadzieję, że wrócę już w styczniu
Lech Poznań wywalczył drugie z rzędu mistrzostwo Polski, a jedną z jego głównych postaci był Ali Gholizadeh. Reprezentant Iranu wygrał plebiscyt Weszło na najpiękniejszego gola sezonu za bramkę przeciwko Legii Warszawa w meczu wygranym przez Kolejorz 4:0. Wróciliśmy pamięcią do tamtych chwil, ale też poruszyliśmy temat zerwanych więzadeł w kolanie, które wykluczą go z gry na kilka najbliższych miesięcy. Oto Ali w krótkiej rozmowie z Weszło. – Gol z Legią? Tak, […]