Podbeskidzie Bielsko-Biała

Reklama
Weszło

Nowy trener, stare problemy GKS-u Jastrzębie. „Walka o spadek” trwa w najlepsze

Szymon Janczyk
2
Nowy trener, stare problemy GKS-u Jastrzębie. „Walka o spadek” trwa w najlepsze
Weszło

Podbeskidzie powoli wita się z Ekstraklasą. Radomiak rozjechany w Bielsku

Szymon Janczyk
18
Podbeskidzie powoli wita się z Ekstraklasą. Radomiak rozjechany w Bielsku
Weszło

Idzie, idzie Podbeskidzie. I pewnie dojdzie, ale w Bełchatowie ledwo się ruszyło

redakcja
7
Idzie, idzie Podbeskidzie. I pewnie dojdzie, ale w Bełchatowie ledwo się ruszyło
Reklama
Weszło

„Trzeba znaleźć balans między pokorą a pewnością siebie”

redakcja
2
„Trzeba znaleźć balans między pokorą a pewnością siebie”
Reklama
Weszło

Pierwsza liga i sędziowie – to nie jest dobre połączenie

Szymon Janczyk
24
Pierwsza liga i sędziowie – to nie jest dobre połączenie
Weszło

Zagłębie odrabia, Tychy tracą, niepewność w Miedzi. Co wiemy po restarcie I ligi?

Szymon Janczyk
5
Zagłębie odrabia, Tychy tracą, niepewność w Miedzi. Co wiemy po restarcie I ligi?
Reklama
Weszło

Słonikom przestało sprzyjać szczęście. Podbeskidzie wygrywa czwarty raz z rzędu

Szymon Janczyk
2
Słonikom przestało sprzyjać szczęście. Podbeskidzie wygrywa czwarty raz z rzędu
Weszło

Zmienia się stadion, zmienia się mecz. Tylko poziom sędziowania nieszczególnie

Szymon Podstufka
7
Zmienia się stadion, zmienia się mecz. Tylko poziom sędziowania nieszczególnie
Weszło

Komu przerwa pomogła, komu zaszkodziła, czyli czego spodziewać się po I lidze?

Szymon Janczyk
2
Komu przerwa pomogła, komu zaszkodziła, czyli czego spodziewać się po I lidze?
Reklama
Weszło

Jednym hat-trickiem przypomniałem ludziom o moim istnieniu

Jan Mazurek
3
Jednym hat-trickiem przypomniałem ludziom o moim istnieniu
Reklama
Cały na biało

„Gracie jak robotnicy, więc jecie jak na budowie”. W Polonii była bułka i flaki

Jakub Białek
12
„Gracie jak robotnicy, więc jecie jak na budowie”. W Polonii była bułka i flaki
Weszło

„W Podbeskidziu szybko dogadaliśmy się na obniżki. Miło być docenionym”

Szymon Janczyk
0
„W Podbeskidziu szybko dogadaliśmy się na obniżki. Miło być docenionym”
Weszło

„50% obniżki to dużo, nie godzimy się na to”. Pierwszoligowcy o cięciach w wypłatach

Szymon Janczyk
38
„50% obniżki to dużo, nie godzimy się na to”. Pierwszoligowcy o cięciach w wypłatach
Reklama
Ekstraklasa

Niższe ligi mają problem. Jak dbać o formę i budżet podczas martwego sezonu?

Szymon Janczyk
6
Niższe ligi mają problem. Jak dbać o formę i budżet podczas martwego sezonu?
Weszło

Podbeskidzie idzie, idzie. Tym razem przespacerowało się po Warcie

Damian Smyk
12
Podbeskidzie idzie, idzie. Tym razem przespacerowało się po Warcie
Weszło

Kto się zbroi na Ekstraklasę? Mocny strzał Podbeskidzia, Warta testuje ekstraklasowiczów

redakcja
0
Kto się zbroi na Ekstraklasę? Mocny strzał Podbeskidzia, Warta testuje ekstraklasowiczów