W roku olimpijskim boli mniej. „Trzeba tę porażkę wziąć na klatę”
Porażka w półfinale międzynarodowej imprezy to nigdy nie jest dobra informacja. W słowach Biało-Czerwonych trudno było jednak dostrzec, by w Atlas Arenie doszło do wielkiej tragedii. – Na tym się świat nie kończy. Zagramy jutro o trzecie miejsce i będziemy chcieli zdobyć medal – słyszeliśmy. Trudno nie wywnioskować, że w głowie naszych siatkarzy są już wyłącznie igrzyska. Nikola Grbić nie potraktował półfinałowego meczu Ligi Narodów jako spotkania, które trzeba za wszelką cenę […]
Kacper Marciniak
• 5 min czytania
7