LIGA MINUS OD 20. Kowal, Roki, Białek, Paczul

redakcja

Autor:redakcja

17 lipca 2022, 18:20 • 1 min czytania

Reklama
LIGA MINUS OD 20. Kowal, Roki, Białek, Paczul

Niedziela, 20, czyli czas na Ligę Minus. Jedyny i niepowtarzalny program o najwspanialszej polskiej lidze. Tym razem podsumujemy 1. kolejkę Ekstraklasy.

Reklama

Skład:

  • Mateusz Rokuszewski,
  • Wojciech Kowalczyk,
  • Jakub Białek
  • prowadzi Paweł Paczul.

Zapraszamy!

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Mikołaj Duda
0
Piękny gol Bośniaka na mundialu! Jeden z najmłodszych w historii [WIDEO]

Weszło

Reklama