Wszołek: – Nie widzę problemu, gdy chłopcy wypiją jedno piwo

redakcja

Autor:redakcja

16 marca 2022, 12:13 • 1 min czytania

Reklama
Wszołek: – Nie widzę problemu, gdy chłopcy wypiją jedno piwo

Piłkarze Legii i sprawy alkoholowe to nie było najlepsze połączenie w ostatnim czasie. W tym sezonie na wierzch wyszła afera dotycząca „grupy bankietowej”, co znów wywołało dyskusje o tym, jak powinni zachowywać się profesjonalni zawodnicy. Paweł Wszołek twierdzi – w nawiązaniu do wpisu na Instagramie, na którym w weekend spędzał wieczór przy lampce wina z piłkarzami Legii i ich partnerkami – że nie widzi problemu, jeśli pilnuje się odpowiednich proporcji. Zaznacza też, że opinie o dużych dawkach wypijanego alkoholu przez piłkarzy w Ekstraklasie to mit.

Reklama

– Może nas to rozluźniło jeszcze bardziej? Z mojej strony mogę powiedzieć, że jesteśmy profesjonalistami i w dzisiejszym futbolu nie ma miejsca, żeby imprezować. Nie widzę tutaj żadnego problemu, gdy drużyna, chłopaki, pójdą sobie na jakąś kolację czy wypiją sobie jedno piwo. U nas jest takie podejście, że w Ekstraklasie nie wiadomo jak piłkarze piją. Dla mnie to jest bzdura – powiedział Wszołek po meczu Legii z Termaliką.

Wszołek dał też do zrozumienia, że w zachodnich ligach panuje większy luz. Piłkarze pozwalają sobie na wypicie lampki wina nawet w dniu meczu i uważa, że nikomu to nie szkodzi.

CZYTAJ WIĘCEJ O EKSTRAKLASIE:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank