Boniek: Skończy się p… głupot i podpowiadanie trenerowi

redakcja

Autor:redakcja

13 października 2021, 00:14 • 1 min czytania

Reklama
Boniek: Skończy się p… głupot i podpowiadanie trenerowi

Zbigniew Boniek w bardzo emocjonalny sposób zareagował na wygraną reprezentacji Polski. Po meczu z Albanią w Tiranie były prezes PZPN zamieścił na Twitterze wpis w dwóch językach, w którym wziął w obronę Paulo Sousę. Oberwało się za to tym, którzy uważają, że selekcjoner powinien oglądać mecze Ekstraklasy.

Reklama

– No i skończy się p……e głupot, podpowiadanie gdzie i kiedy ma być trener na meczu – napisał Zbigniew Boniek, po czym przeszedł na język włoski. – Paulo zrobił w kadrze co trzeba. Zrobił to dzięki swojej inteligencji – docenił selekcjonera były prezes PZPN. Już wcześniej Boniek skomplementował grę biało-czerwonych. Konkretniej to, że bramka dla reprezentacji Polski padła dzięki wysokiemu pressingowi.

https://twitter.com/BoniekZibi/status/1448043753571299328

CZYTAJ TAKŻE:

fot. FotoPyK

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank