Peszko: – Dla mnie Lech jest teraz numerem jeden

redakcja

Autor:redakcja

06 października 2021, 11:17 • 1 min czytania

Reklama
Peszko: – Dla mnie Lech jest teraz numerem jeden

Sławomir Peszko w programie Studio Ekstraklasa skomentował ostatnie wydarzenia w Ekstraklasie. Peszko opowiadał między innymi o swoim byłym klubie, Lechu Poznań. Przyznał też, że dostał ciekawy głos z szatni Kolejorza.

Reklama

Sławomir Peszko: Mogę pochwalić całą drużynę Lecha, cały blok defensywny, ale defensywa zaczyna się od Ishaka. On zaczyna szybki pressing, ustawienie, tu już zaczyna się defensywa. Dla mnie Lech jest teraz numerem jeden. Rozmawiałem z Arturem Sobiechem, mówił: mamy naprawdę super pakę. Czujemy się mocni, mimo tej porażki, która gdzieś tam było. Wiemy po co idziemy na boisko, czego chcemy. Co mi powiedział ciekawego: następna kolejka, Legia – Lech. Jak tu wygramy Peszkin, to odskakujemy na tyle, że Legia nas nie dogoni.

Cały program TU.

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank