„Każde zwycięstwo buduje Lechię”

redakcja

Autor:redakcja

03 października 2021, 22:10 • 1 min czytania

Reklama
„Każde zwycięstwo buduje Lechię”

Lechia Gdańsk rozegrała świetne spotkanie i rozniosła Legię 3:1. Mecz skomentowali Tomasz Kaczmarek, Łukasz Zwoliński i Flavio Paixao. 

Reklama

– Kontrolowaliśmy większe fazy meczu – prawie wszystkie, tylko w jednej, dwóch przeciwnik trochę nam uciekł lewą stroną. Te momenty zawsze są niebezpieczne. Ale ogólnie, naprawdę pozytywy mecz, może brakowało nam troszeczkę precyzji w ostatniej strefie. Wydaje mi się, że mogliśmy – mimo wszystko – stworzyć więcej szans – mówił sternik Lechii.

– Uwierzyliśmy w to, że możemy grać w piłkę, możemy grać ofensywnie. Dużo pewności siebie zostało w nas wlane i to pokazujemy na boisku. Każde zwycięstwo nas buduje. Cieszę się, że naprawdę pokazaliśmy fajny ofensywny futbol. Mam nadzieję, że kibicom się podobało i będą na każdym meczu tak licznie nas wspierać, bo dzisiaj byli ewidentnie naszym dwunastym zawodnikiem – uzupełniał Zwoliński.

– Myślę, że zagraliśmy naprawdę bardzo dobry mecz. Drużyna gra coraz lepiej, zarówno w obronie, jak i w ataku. Wszyscy pracują, na boisku widać pełną radość – podsumował Paixao.

Fot. 400mm.pl

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank